Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

З початку року Дніпропетровська обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу понад 100 учасникам АТО

8 апреля 2019, 17:08

З метою прискорення соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО/ООС та сприяння якнайшвидшому працевлаштуванню Дніпропетровська обласна служба зайнятості забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, залучає до співпраці соціальних партнерів, що опікуються проблемами громадян такої категорії

 

Демобілізовані учасники АТО/ООС – це категорія людей, яка потребує особливої уваги щодо інтеграції на ринок праці та ресоціалізації у мирному житті.

Головна мета роботи служби зайнятості з особами такої категорії – індивідуальний підхід до кожного клієнта задля підвищення мотивації до праці та успішного повернення до активних трудових відносин.

З цією метою служба зайнятості залучає до співпраці соціальних партнерів: представників органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців, навчальні заклади, громадські та волонтерські організації.

Для учасників АТО/ООС, які звертаються до Дніпропетровської обласної служби зайнятості, проводять різноманітні цільові заходи (семінари, тренінги), дні відкритих дверей, надаються індивідуальні профконсультації з метою сприяння професійному самовизначенню, формування плану побудови кар’єри, надання психологічної допомоги, таких осіб інформують та консультують щодо їх прав і державних гарантій, залучають до самозайнятості.

Фахівцями базових центрів зайнятості та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості, за три місяці з початку року, вже було працевлаштовано понад 100 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС. Такі особи отримали постійні робочі місця з гідним щомісячним матеріальним забезпечення: горновий доменної печі (з/п 14520 грн.), сержант – командир (з/п 13640 грн.), електрозварник ручного зварювання (з/п 13000 грн.), терміст (з/п 10481грн.), музикант (з/п 10000 грн.), стрілець (з/п 10000 грн.) та інші.

Багато хто з колишніх учасників АТО/ООС знаходять себе у новому виді професійної діяльності після проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості. Так, з початку року більше 30 безробітних з числа колишніх військовослужбовців проходили навчання за професіями: електрогазозварник, кухар, молодша медична сестра з догляду за хворими.

Крім того, після підвищення кваліфікації за навчальними програмами, орієнтованими на створення малого бізнесу, 6 осіб, з числа колишніх учасників АТО/ООС, започаткували власний бізнес та стали приватними підприємцями.

«Державна служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям знайти своє покликання. Якнайшвидше знайти та запропонувати учаснику АТО/ООС гідну роботу із достойною заробітною платою – основне завдання нашої роботи. Беззаперечною умовою для цього є якісна побудова спільної роботи із соціальними партнерами», — зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Залишити коментар: