Logo

1800ForBail

УПСЗН інформує: До уваги жінок!

1 August 2017, 16:16

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної  у місті Дніпрі ради інформує, що у зв’язку  із змінами до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2012 №321 жінки після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квандрантектомії та із вродженими вадами молочних залоз забезпечуються протезами  молочної залози обов’язково з ліфами для їх кріплення та у разі потреби, що визначається ІПР або висновком ЛКК компресійним рукавом.

Жінки після мастектомії забезпечуються на вибір трьома ліфами для кріплення протезів молочної залози або двома зазначеними ліфами та одним спеціальним ліфом для кріплення протезів молочних залоз  для занять фізичною культурою і плаванням.

Жінки в післяопераційний період згідно з довідкою лікаря закладу охорони здоров’я, в якому проводилася операція, забезпечуються післяопераційним протезом у комплекті з одним ліфом.

Уразі двосторонньої ампутації молочних залоз протези молочної залози видаються з розрахунку одна пара на рік, ліфи для їх кріплення – три одиниці на рік.

 Електронні направлення на повторне забезпечення жінок протезами формуються органами соціального захисту населення за два місяці до закінчення строку експлуатації попереднього засобу реабілітації та строк, визначений ІПР або ЛКК, діє довічно.

Залишити коментар: