Logo

1800ForBail

УПСЗН інформує: До уваги осіб з інвалідністю!

1 August 2017, 15:26

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної  у місті Дніпрі ради інформує, що відповідно до наказу Мінсоцполітики України від 11.04.2017 року №602 «Про затвердження Порядку призначення технічних засобів реабілітації відповідно до функціональних можливостей особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, постраждалого внаслідок антитерористичної операції» забезпечення осіб з інвалідністю кріслами колісними з електричним приводом для пересування в приміщенні або поза межами приміщення визначають обласні, центральні медико-соціальні експертні комісії із конкретним зазначенням у медичному висновку одного з видів електрокрісел: крісло колісне з електроприводом або електроскутер.

У разі звернення для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, органи соціального захисту населення видають лише роздруковане направлення на забезпечення ТЗР.

Після отримання направлення особа може особисто звернутися до обраного підприємства. Відповідальність за підбір та призначення ТЗР особі з інвалідністю  покладається на лікаря або реабілітолога підприємства.

Водночас наголошуємо, що при формуванні направлення для забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітаці необхідно звертати увагу на сумісність ТЗР.

Залишити коментар: