Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

Робоча зустріч працівників Індустріального районного відділу філії Центру пробації у Дніпропетровській області з працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті Дніпрі ради.

22 сентября 2020, 07:21

17 вересня 2020 року відбулась робоча зустріч  працівників Індустріального районного відділу філії Державна установа «Центр пробації» у Дніпропетровській області  з працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті Дніпрі ради.

Метою зустрічі сторін було  обговорення питання щодо проведення соціально – профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді, здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах,  здійснення  соціального патронажу осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Під час зустрічі, було  обговорено алгоритм надання  соціальної допомоги засудженим особам молодіжного віку,  під час їхнього перебування на обліку в уповноваженому органі пробації, здійснення соціального  супроводу таких осіб у разі потреби, надання  комплексу адресних соціальних послуг для задоволення  криміногенних потреб засуджених. Також було обговорено питання про здійснення соціального патронажу осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, та які за повідомленнями установ виконання покарань, обрали своїм місцем проживання Індустріальний район м. Дніпра.

За результатами зустрічі було підписане протокольне рішення з визначеним напрямками  подальшої співпраці та пропозиціями по її покращенню.

 

 Олександр Борисенко

 заступник начальника

Індустріального районного відділу

Залишити коментар: