Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Реалізація програми «Енергоефективна оселя»

17 Травня 2018, 12:05

Сектор соціально-економічного розвитку Індустріальної районної у місті Дніпрі ради повідомляє, що У Дніпрі реалізують програму «Енергоефективна оселя», яка допоможе містянам зменшити витрати на енергоощадні заходи. 10 травня у Дніпровській міськраді її презентували представникам ОСББ, ЖБК та власникам одно- і двокімнатних житлових будинків.

«В Україні діє також державна програма, в рамках якої з держбюджету виплачується від 40% до 70% «теплого» кредиту – залежно від кількості субсидіантів у будинку. Тобто, люди можуть отримати компенсацію у розмірі 70% суми кредиту від держави і ще 30% – від міста. Мета програми  – допомогти дніпрянам зменшити суми витрат на енергоефективні заходи», – зазначив директор департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дмитро Семенніков.

Міська програма поширюється на утеплення будинків, встановлення радіаторів, рекуператорів теплоти вентиляційного повітря, теплонасосних систем, систем сонячного теплопостачання, вузлів обліку води, багатозонних приладів обліку електроенергії, котлів, металопластикових вікон.

У рамках програми для ОСББ і ЖБК на відшкодування кредиту виділяється 30% від його суми, але не більше 150 тис. грн. Власники одно- та двокімнатних будинків також можуть отримати 30% компенсації, але не більше 15 тис. грн. Учасникам АТО та членам їхніх сімей місто надаватиме виплати в розмірі 60% від «тіла» кредиту, але не більше 30 тис. грн на  один будинок.

На старт програми з міського бюджету виділили 1,2 млн грн. За словами Дмитра Семеннікова, суму можуть збільшити, якщо на ініціативу буде попит серед містян.

Залишити коментар: