Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Постійні депутатські комісії Індустріальної районної у місті Дніпрі ради VІІ скликання

20 Лютого 2017, 00:18

Оновлено 10.05.2017

Постійні депутатські комісії Індустріальної районної у місті Дніпрі ради VІІ скликання

з/п

П.І.Б. депутата Назва  комісії Примітка
1 Косенко Юрій Олександрович з питань соціально-економічного розвитку бюджету і фінансів районної у місті ради Голова
2 Коряк Дмитро Вікторович Заступник голови
3 Балахніна Наталія Анатоліївна Секретар
4 Кутова-Булатова Ірина Аркадіївна
5 Остроухова Вікторія Юріївна
6 Січкарь Ольга Костянтинівна
7 Бєсєднов Сергій Вікторович

 

1 Гаращенко Олена Василівна з питань депутатської діяльності, етики, законності, зв’язків з громадськістю та місцевого самоврядування Голова
2 Россінська Юлія Вікторівна Заступник голови
3 Пошивай Олексій Миколайович Секретар
4 Слободян Тарас Миколайович
5 Бессалова Олександра Станіславівна
6 Кіквадзе Денис Анатолійович

 

1 Мусулезна Людмила Олександрівна з питань житлово – комунального господарства і благоустрою Голова
2 Сироватський Леонід Іванович Заступник голови
3 Бехтер Світлана Юріївна Секретар
4 Ладошкін Олексій Володимирович
5 Воробйов Сергій Георгійович
6 Портретний Олег Іванович
7 Чаплін Роман Сергійович

 

1 Полєхін Петро Іванович з питань соціального захисту, материнства та дитинства Голова
2 Кириченко Алла Семенівна Заступник голови
3 Кремена Наталія Володимирівна Секретар
4 Булах Михайло Олександрович
5 Волошин Микола Петрович

 

1 Кузнецова Галина Іванівна з питань освіти, культури, молоді та спорту Голова
2 Москалець Михайло Миколайович Заступник голови
3 Білоус Артем Володимирович cекретар
4 Кирильчатенко Ігор Миколайович
5 Саган Владислав Дмитрович
6 Дорожко Микола Леонідович
7 Світла Валерія Валеріївна
8 Рускевич Олександр Олександрович

 

1 Писаренко Сергій Олександрович з питань розвитку торгівлі , підприємництва і з питань захисту прав споживачів Голова
2 Герасименко Інна Сергіївна Заступник голови
3 Глухих Артем Ігорович Секретар
4 Колеснікова Аліна Ростиславівна
5 Франскевич Ігор Іванович
6 Білий Олег Іванович
7 Біла Світлана Миколаївна

Залишити коментар: