Logo

1800ForBail

Оздоровлення дітей пільгової категорії

31 January 2019, 14:52

Рішенням Індустріальної районної у місті Дніпрі ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної у місті ради від 03.11.2016 № 54 «Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради» (зі змінами), управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради з 31.08.2018 року здійснює заходи щодо підбору кандидатур дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки для направлення на оздоровлення та відпочинок до дитячих оздоровчих центрів.

Відповідно Закону України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей» в районі щомісячно, впродовж року, здійснюється оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:

Оздоровленням дитина забезпечується за рахунок бюджетних коштів один раз на рік.

З 1 січня 2018 року за кошти обласного бюджету у комунальному закладі «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» Дніпропетровської обласної ради (вул. Острівна, 2а, с. Орлівщина, Новомосковський район, Дніпропетровська область), впродовж року оздоровлено – 57 дітей.

Звертаємо увагу! Набір дітей на оздоровлення та відпочинок  відбувається відповідно навчання у загальноосвітньому навчальному закладі по класах.

За кошти міського бюджету у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (вул. Південна дорога, 172, м. Одеса) оздоровлено 9 дітей та державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця, 14-та лінія, м. Київ) – 12 дітей.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за адресою: просп. Петра Калнишевського, 55, каб. 37, тел. (056) 722- 21- 85.

 

Залишити коментар: