Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

Новини

Відпочиваючи на природі, не забувайте про безпеку!

Традиційним відпочинком є відвідування улюблених місць у лісі або біля річки. Але отримуючи задоволення від спілкування з природою варто пам’ятати про основні правила, які дозволять зберегти власні життя та здоров’я а також зелені насадження від пожежі.

Слід пам’ятати, що причиною лісової пожежі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. А також відповідально ставитися до багать:

ніколи не залишати вогнище без догляду;

місце для багаття має бути обкопаним навколо;

перед тим як піти, вогонь необхідно старанно загасити.

Пам’ятайте, вогнища можна розпалювати тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк!

Лісова пожежа не лише шкодить довкіллю – губить усе живе і ставить під загрозу ваше життя.

Основні причини загибелі людей на воді – порушення елементарних правил поведінки на воді, купання у нетверезому стані, купання у не відведених для цього місцях, порушення правил користування плавзасобами, залишення дітей без нагляду дорослих.

Забороняється купання в затоплених кар’єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках і інших водоймах, які не мають обладнаних пляжів сезонними рятувальними постами, не визначені місцевою держадміністрацією як місця масового відпочинку громадян біля води.

Купання можна починати при t повітря 25° С, t води 17-19° С.

Купайтеся тільки в спеціально відведених та обладнаних місцях.

За відсутності пляжу, вибирайте чистий пологий берег.

Не купайтеся в нетверезому стані та відразу після прийому їжі.

При користуванні човном, моторним катером посадку проводьте обережно, ступаючи на середину настилу. Сідайте на лавку рівномірно. Кількість пасажирів не повинна перевищувати встановлену норму. Не можна сідати на борт човна.

Забороняється:

перетинати курси катерів, близько підходити до них.

переходити з одного човна на інший на воді, переходити в човні з місця на місце, розхитувати човен.

користуватися човном особам в нетверезому стані, а також дітям до 14 років без супроводу дорослих.

Будьте обережні, відпочиваючи на природі!

Телефон рятувальної служби 101.

Читати далі

Інформація про дотримання правил пожежної безпеки

Шановні мешканці!

Нагадуємо про необхідність суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Під час робіт із прибирання виробничих територій, прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, присадибних ділянок забороняється спалювати відходи виробництва, сміття, суху рослинність, опале листя.

Під час перебування у лісах і лісосмугах категорично забороняється:

  • розводити багаття;
  • палити, кидати непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • випалювати траву та інші рослинні рештки на земельних ділянках, що межують з лісовими насадженнями.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що пожежі легше запобігти ніж ліквідувати.

 

Правила пожежної безпеки під час користування електроприладами

 

Немає більшої цінності на землі ніж людина, її життя та здоров’я. І якщо на виробництві для захисту від небезпеки існує система охорони праці, то в побуті кожен повинен подбати про свою безпеку сам.

Будь-яка несправність в електропроводці чи порушення правил її експлуатації призводить до пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з оголеними ділянками (з пошкодженою ізоляцією). При цьому проводи дуже нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.

Надійні охоронці від короткого замикання – електрозапобіжники. Тому, якщо електрозапобіжники вийшли з ладу, їх необхідно замінити новими, заводськими, але ні в якому разі не робити саморобних вставок. Вони, у випадку підвищення в електромережі напруги чи короткого замикання, не розімкнуть електричне коло і не знеструмлять електромережу у квартирі.

У приватному будинку слідкуйте, щоб проводи зовнішньої електролінії були натягнуті і не торкалися один одного, а на вводі у приміщення – взяті в ізоляційні трубки.

Сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі. Особливо це стосується приладів опалення приміщень.

Необхідність ремонту побутових електроприладів вдома визначаєте ви самі. Правило тут одне: несправний прилад – експлуатувати небезпечно!

Слід запам’ятати та виконувати основні вимоги пожежної безпеки:

шнури до електронагрівальних приладів, телевізорів, радіоприймачів і настільних ламп, а також штепсельні вилки і розетки повинні бути справні і виключно заводського виготовлення;

температура зовнішньої поверхні електроопалювальних приладів у найбільш нагрітому місці в нормальному режимі роботи не повинна перевищувати 85°С;

відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0,25 м.

Не дозволяється:

застосовувати для опалення приміщення нестандартне (саморобне) електронагрівальне обладнання, або лампи розжарювання;

користуватися пошкодженими розетками, відгалужувальними та з’єднувальними коробками, вимикачами, іншими електровиробами, а також лампами, скло яких має сліди затемнення або деформування;

експлуатувати кабелі та проводи з пошкодженою ізоляцією або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості;

залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади (праска, електроплитка, електричний чайник тощо);

використовувати побутові електронагрівальні прилади без негорючих підставок;

використовувати вимикачі, штепсельні розетки для підвішування одягу, інших предметів;

заклеювати електропроводку шпалерами або горючими тканинами.

 

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в своїх домівках! У випадку пожежі негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за телефонним номером “101”.

 

Пам’ятайте — виконання вимог норм та правил пожежної безпеки забезпечить попередження виникнення пожеж!

 

Читати далі

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНОСТЮ ВНАСЛІДОК ДИТЯЧОГО ЦЕРЕБРАЛЬНОГО ПАРАЛІЧУ!

Повідомляємо, що 27.03.2019 року Постановою Кабінету Міністрів України № 309 був затверджений Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Цим порядком визначається механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі
(далі 
¾ заява) із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, за адресою: просп. Петра Калнишевського, 55, каб. 11, тел. 722-21-85.

 

 

В.о. начальника  управління     

праці та соціального захисту

населення у місті ради,

голова комісії з припинення                                                 І.І. Франчук

Читати далі

Інформація для випускників шкіл

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

 

Що порадити випускникові і його батькам? Звичайно ж, всерйоз замислюватися над тим, ким бути, варто було класі в дев’ятому, чи у десятому. Причому, одного «хочу» тут явно недостатньо. Необхідно тверезо оцінювати ті якості, якими наділила дитину природа та батьки.

Якщо ж дитина дотепер не визначилася з вибором «життєвої дороги», потрібно допомогти їй відповісти на запитання:

— до чого вона має схильність, що вміє робити, які заняття їй приємні?

— що вона знає про професію, яку вибрала, або чим хотіла б займатися в житті?

На перше запитання допоможе знайти відповідь профконсультант державної служби зайнятості. Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію.

Якщо Ви тільки починаєте свій кар’єрний шлях (школяр, чи студент) — завдяки вчасному тестуванню Ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.

 

    Для того, щоб пройти тестування необхідно зайти на сторінку Дніпропетровського обласного центру зайнятості за посиланням  https://www.dcz.gov.ua/http://profi.dcz.gov.ua/https://myprofession.com.ua/.

 

                                                       Дніпровський міський центр зайнятості

 

Читати далі

Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році

Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році

Читати далі

З початку року Дніпропетровська обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу понад 100 учасникам АТО

З метою прискорення соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО/ООС та сприяння якнайшвидшому працевлаштуванню Дніпропетровська обласна служба зайнятості забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, залучає до співпраці соціальних партнерів, що опікуються проблемами громадян такої категорії

 

Демобілізовані учасники АТО/ООС – це категорія людей, яка потребує особливої уваги щодо інтеграції на ринок праці та ресоціалізації у мирному житті.

Головна мета роботи служби зайнятості з особами такої категорії – індивідуальний підхід до кожного клієнта задля підвищення мотивації до праці та успішного повернення до активних трудових відносин.

З цією метою служба зайнятості залучає до співпраці соціальних партнерів: представників органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців, навчальні заклади, громадські та волонтерські організації.

Для учасників АТО/ООС, які звертаються до Дніпропетровської обласної служби зайнятості, проводять різноманітні цільові заходи (семінари, тренінги), дні відкритих дверей, надаються індивідуальні профконсультації з метою сприяння професійному самовизначенню, формування плану побудови кар’єри, надання психологічної допомоги, таких осіб інформують та консультують щодо їх прав і державних гарантій, залучають до самозайнятості.

Фахівцями базових центрів зайнятості та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості, за три місяці з початку року, вже було працевлаштовано понад 100 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС. Такі особи отримали постійні робочі місця з гідним щомісячним матеріальним забезпечення: горновий доменної печі (з/п 14520 грн.), сержант – командир (з/п 13640 грн.), електрозварник ручного зварювання (з/п 13000 грн.), терміст (з/п 10481грн.), музикант (з/п 10000 грн.), стрілець (з/п 10000 грн.) та інші.

Багато хто з колишніх учасників АТО/ООС знаходять себе у новому виді професійної діяльності після проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості. Так, з початку року більше 30 безробітних з числа колишніх військовослужбовців проходили навчання за професіями: електрогазозварник, кухар, молодша медична сестра з догляду за хворими.

Крім того, після підвищення кваліфікації за навчальними програмами, орієнтованими на створення малого бізнесу, 6 осіб, з числа колишніх учасників АТО/ООС, започаткували власний бізнес та стали приватними підприємцями.

«Державна служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям знайти своє покликання. Якнайшвидше знайти та запропонувати учаснику АТО/ООС гідну роботу із достойною заробітною платою – основне завдання нашої роботи. Беззаперечною умовою для цього є якісна побудова спільної роботи із соціальними партнерами», — зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Читати далі
Відео "Діяльність Індустріальної районної у місті Дніпрі ради"

Фестиваль «Велодень Дніпро 2018»

Читати далі

Районний захід «День пам’яті та надії»

Читати далі

День довкілля в районі

Читати далі

Фестиваль «Ким бути?»

Читати далі

Майстер-класи для дітей

Читати далі

Голос району

Читати далі