Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

Відбулось засідання XIV сесіі Індустріальної районної у місті ради

21 вересня 2017 року відбулася чергова XIV сесія Індустріальної районної у місті Дніпрі ради. Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління про виконання бюджету району за І півріччя 2017 року та уточнили нові завдання на ІІ півріччя поточного року.

Депутати районної у місті ради схвалили текст Звернення до міського голови щодо внесення змін до рішення Дніпропетровської міської ради від 18.02.2004 № 18/15 “Про обсяги і межі повноважень районних у місті рад та її виконавчих органів” в частині делегування районним у місті радам повноважень щодо фінансування поточних ремонтів будинків, в яких створено ОСББ та підтримали Запити до міського голови: депутатської фракції від партії «Громадська сила» Індустріальної районної у місті Дніпрі ради VII скликання щодо скасування розпорядження Дніпровського міського голови від 24.07.2017 № 808-р “Про заборону розміщення у навчальних закладах міста місць прийому громадян депутатами обласної ради та районних у місті рад” та депутатської фракції від партії «Опозиційний блок» Індустріальної районної у місті Дніпрі ради VII скликання щодо скасування рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради від 29.08.2017 № 602 “Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 13.07.2011 № 964 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на кожному будинку окремо для житлово-експлуатаційних  підприємств комунальної власності територіальної громади міста”.

Керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1 , молодший радник юстиції Литвиненко Олександр Сергійович доповів “Про стан законності та результати діяльності Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 на території Індустріального району міста Дніпра за І півріччя 2017 року”.

Читати далі

Привітання ветерана війни з 90-річним ювілеєм

20.09.2017 року управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради від імені голови районної у місті ради Алексейченка Юрія Олексійовича привітало з 90-річним ювілеєм  інваліда Другої світової війни – Лаєвського Миколу Тимофійовича. В якості подарунка ювіляр отримав теплі вітання та плед «Метро».

 

Читати далі

Соціальна та професійна адаптація учасників АТО

Управління праці та соціального забезпечення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує щодо забезпечення учасників антитерористичної операції послугами із соціальної та професійної адаптації.

З 30 червня 2017 року згідно постанови КМУ від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» змінено порядок забезпечення учасників антитерористичної операції послугами із соціальної та професійної адаптації через управління праці та соціального захисту населення.

Відповідно до вказаних змін передбачено, що учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до управління праці та соціального захисту населення із заявою . До заяви додаються:

–  копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);

– копія  посвідчення  учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;

– копія документа, що підтверджує безпосередню участь в анти-терористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

Під час подання копії посвідчення, учасники антитерористичної операції пред’являють оригінал такого посвідчення.

Управління видає учаснику антитерористичної операції направлення до центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання.

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

Учасник антитерористичної операції на підставі направлення на професійне навчання зараховується до установи.

У разі організації професійного навчання за професіями, для набуття яких відповідно до законодавства вимагається проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, учасник антитерористичної операції проходить його у закладах охорони здоров’я в установленому порядку.

Професійне навчання учасників антитерористичної операції здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання учасників антитерористичної операції визначається робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами та не може перевищувати 12 місяців у разі організації навчання за робітничими професіями.

Після успішного завершення повного курсу навчання за відповідними робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами учасники антитерористичної операції отримують такі документи державного зразка:

– свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації – за результатами первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями;

– документ про підвищення кваліфікації – за результатами підвищення кваліфікації учасників антитерористичної операції з вищою освітою.

Станом на 18.09.2017 року 16 учасників бойових дій в АТО, мешканців Індустріального району міста, отримали свідоцтва про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації за спеціальністю: зварювальники, водії категорії В та С.

 

Читати далі

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

До уваги мешканців Індустріального району! Збройні сили України проводять набір на контрактну військову службу до Збройних Сил України. Служба за контрактом — це не тільки престижно. Окрім суттєвих переваг, серед яких безкоштовне житло, матеріальне забезпечення до 17 000 грн/міс, щорічна оплачувана відпустка, можливість безкоштовно навчатись у ВВНЗ, є й наступні:
— вибір місця служби;
— соціальний пакет;
— безкоштовна вища освіта;
— гарантовані пільги для учасників АТО.
Набір ведеться на наступні спеціальності: розвідник; снайпер; командир відділення; командир бойової машини десанту; гранатометник; кулеметник; механік — водій бойової машини.
Основними вимогами до кандидатів є:
— вік 18-40 років, в особливий період до 60 років;
— здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобов’язаний);
— відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.
Перед прийняттям на військову службу за контрактом кандидат подає до військового комісаріату, де перебуває на військовому обліку, або військової частини за місцем проходження строкової військової служби такі документи:
— автобіографію в рукописному і надрукованому примірниках;
— копію паспорта громадянина України та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи платника податків та інших обов’язкових платежів;
— копії документів про освіту та трудову діяльність;
— службову характеристику (з місця роботи або навчання);
— копії документів про народження та сімейний стан;
— медичну довідку про стан здоров’я;
— довідку про склад сім’ї та місце реєстрації або фактичного проживання;
— військовий квиток (для військовозобов’язаних);
— письмову згоду на проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності);
— сертифікат нарколога;
— сертифікат психіатра.
По питанням працевлаштування за контрактом звертатись за адресою:
Індустріальний районний військовий комісаріат вул. Осіння, 8.
Тел. 067-290-22-30,
066-755-16-64.

Читати далі

23 вересня відбудеться захід “Міцна родина”

До уваги мешканців Індустріального району! 23 вересня 2017 року о 17:30 у Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська, 23) відбудеться захід “Міцна родина”: за бажанням можливо прослухати лекцію Едуарда Юрченка і взяти участь у круглому столі «збереження традиційних сімейних цінностей в сучасних умовах».

«Міцна Родина» вже обійшла п’ять районів міста із цікавими та веселими сімейними заходами, головна мета яких – поширення ідей зміцнення української традиційної сім’ї. Важливість збереження інституту родини буде обговорюватись в суботу із представниками громадськості, експертами та небайдужими до цього питання містянами, консолідуючи наші думки та ідеї. Традиційна родина, а не окрема людина, має стати найвищою соціальною цінністю держави. Збережемо українську родину!

Участь у заході безкоштовна.

Читати далі

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі

9 вересня 2017 року фахівці відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в  Дніпропетровській області та фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели флеш-моб «Подбай про себе – працюй легально».

Місце, яке обрали для проведення флеш-мобу – багатолюдний проспект Богдана Хмельницького. Фахівці, привертая увагу громадян до питання легальної зайнятості, пройшли протягом проспекту з плакатами «Подбай про себе – працюй легально» та «Ні!» зарплаті в «конверті».

Наприкінці акції фахівці розповсюдили більш ніж 200 інформаційних бюлетенів.

Проведений захід викликав зацікавленість та позитивну реакцію громадян, та як наслідок – спонукав їх замислитися подбати про себе – отримувати офіційну заробітну плату.

Читати далі