Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ !

Повідомляємо, що відповідно до  Закону  України  «Про  внесення  змін до деяких законів України щодо соціального захисту жертв нацистських переслідувань» від 16.12.2004 року № 2256-IV колишніх в’язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання та місць примусових робіт у роки Другої світової війни, визнаних жертвами нацистських переслідувань, виключено із Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та віднесено до Закону України  «Про жертви нацистських переслідувань» від 23.03.2000 № 1584-ІІІ (далі – Закон №1584) та визначено їх право користування пільгами відповідно до статей  6-1 –  6-5 вищезазначеного  Закону.

З огляду на викладене, просимо осіб вищезазначеної категорії звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради (просп. Петра Калнишевського, 55, каб. 10, тел. 722-21-85), для заміни посвідчення ветерана війни на посвідчення жертви нацистських переслідувань.

Читати далі

До уваги мешканців району!

З метою надання своєчасної допомоги громадянам міста у період різкого погіршення погодних умов та значного зниження температури повітря, управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує, що  в Індустріальному районі відкрито 2 пункти обігріву.

  1. Пункт обігріву знаходиться за адресою: вул. Осіння, 11б. Графік роботи з 8.00 до 17.00 години, знаходиться в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у місті Дніпрі ради.

Для відвідувачів, що потребують обігріву є гарячий чай із цукром та печивом. Теплий одяг для безхатченків.

  1. Пункт обігріву розташований за адресою: вул. Янтарна, буд. 79, корп. 7, кв. 40. Графік роботи даного пункту обігріву з 8.00 до 16.00 години, знаходиться в приміщенні районного ТОВ «Червоний Хрест».

У наявності теплий одяг, покривала, ковдри.

 

Читати далі

Надання матеріальної допомоги мешканцям Індустріального району

Повсякчас зростає кількість звернень від мешканців району, які потребують окремих видів соціальних послуг. Додатковою соціальною послугою є адресна матеріальна допомога, яка надається за рахунок коштів районного бюджету на виконання заходів і завдань районної Комплексної програми соціального захисту населення.

Призначення та надання адресної матеріальної допомоги здійснюється з метою підтримки громадян Індустріального району, які опинились за певних обставин у складній  життєвій ситуації, а саме:

  • тяжкої хвороби (лікування онкологічних, гематологічних, кардіологічних хвороб, лікування органів зору, слуху,  лікування дітей – інвалідів, дітей до 18 років;
  • пожежі, стихійного лиха; внаслідок якого завдано збитків житлу, майну потерпілого або його здоров’ю;
  • та інші непередбачені надзвичайні обставини, що об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність сім’ї заявника, наслідки яких вона не може самостійно подолати.

Підставою для розгляду питання про надання матеріальної допомоги  є особиста заява громадянина зі згодою на обробку персональних даних із зазначенням обставин, що підтверджують складну життєву ситуацію, зазначенням місця проживання, серії і номера паспорта, номера облікової картки платника податків та контактного телефону та документу, що підтверджує складну життєву ситуацію.

Протягом 2018 року звернулися та отримали матеріальну допомогу 1014 громадян району, з них:

248 – осіб з інвалідністю 1-3 групи;

38 – постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС;

8 – учасників АТО;

18 – на лікування дітей.

Для отримання матеріальної допомоги можна звернутись із заявою на            ім’я голови Індустріальної районної у місті  Дніпрі ради до управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради                                         (просп. П. Калнишевського, 55, каб. 33), або до депутатів Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за місцем прийому депутатів.

 

Читати далі

Привітання ветерана Другої світової війни зі – 100 річним ювілеєм !

09.01.2019 спеціалістом відділу з організації соціально-побутового обслуговування  інвалідів і ветеранів управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради від імені голови районної у місті Дніпрі ради Алексейченка Юрія Олексійовича поздоровлено зі 100-річним ювілеєм та вручено цінний подарунок мешканці Індустріального району, ветерану Другої світовій війні – Ковтун  Оксані Павлівні.

Оксана Павлівна  народилася 09.01.1919 року у селещі Нелепівка Горлівського району Донецької  області. З вересня 1936 року по серпень 1939 року навчалась у Костянтинівському індустріальному технікумі за спеціальністю технік – технолог скляного виробництва.

Оксана Павлівна з 1942 по 1946 рік працювала на Уршельскому заводі технологом. Після війни, як дружина військовослужбовця знаходилась поруч  з чоловіком за місцем призначення. В 1946 році, разом із сім’єю  переїхала до нашого міста, в якому і продовжила свій трудовий шлях на підприємстві «Дніпротепломережа» до 31.05.1991року.

Оксана Павлівна виховала двох синів, має трьох онуків та одного правнука.

Незважаючи на свій поважний вік, ювілярка є надзвичайним співбесідником, не втрачає оптимізму та жаги до життя.

Читати далі

ІНФОРМАЦІЯ про проведену роботу управлінням праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Управління  праці  та  соціального захисту  населення  Індустріальної  районної  у  місті  Дніпрі  ради  інформує, що станом на 01.01.2019 в Індустріальному районі мешкає 835 осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інших ядерних катастроф, аварій, випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, з яких:

– постраждалих 1 категорії – 148 осіб (з  них – 82  мають статус  особи з  інвалідністю внаслідок  війни);

– постраждалих   категорії 2 – 387 осіб;

– постраждалих  3  категорії – 137 осіб;

– вдів  загиблих  або  померлих  чорнобильців –  96  осіб  та  67 потерпілих  дітей  від  Чорнобильської  катастрофи  (в  т.ч. 1  дитина  з  інвалідністю).

Протягом 2018 року  управлінням підготовлено на  комісію до департаменту  соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації документи для підтвердження  статусу 10 особам,  видано 35 посвідчень  та  2 вкладки  до  них.

Управлінням  забезпечено  нарахування  щорічних  компенсацій та допомог:

– на   харчування   постраждалим   та  допомога   по  ушкодженню здоров’я:  537  особам  на  загальну суму 1 677 109,80 грн.;

– щорічну  компенсацію  на  оздоровлення – 601 особі  на  суму  57 590,00 грн. ( у т.ч. 1 дитині  з  інвалідністю);

– відшкодування  вартості  проїзду  у  міжміському  транспорті – 32 особам  на  суму  9 023,18 грн.;

– адресну  допомогу  на  оплату житлово-комунальних  послуг вдовам,  чоловіки  яких  постраждали  внаслідок  аварії  на  ЧАЕС, та, які  не  користуються  пільгами та  субсидіями – 35  особам  на  суму  313 500,00 грн.;

– одноразову  матеріальну  допомогу дружинам  померлих  громадян, смерть  яких  пов’язана  з  Чорнобильською  катастрофою – 7  особам  на  суму  53 102,00 грн. та  батькам  померлого – 1 особі  у  сумі  3 792,00 грн.;

– компенсацію  на  харчування  дитині  з  інвалідністю, яка  навчається  у  загальноосвітньому  навчальному  закладі – на  суму  3 329,00 грн.;

–  на бензин – 6 особам  на суму – 1860,12 грн.;

– та транспортне обслуговування автотранспорту – 2  особам  на  суму  817,32 грн.

Управлінням проводяться  розрахунки  пільг підприємствам – надавачам  послуг  50% або 100% (залежно  від  категорії пільговика) знижку  плати  за  користування  житлом (квартирна  плата)  та  комунальними  послугами (газ, електрична  і  теплова  енергії,  водопостачання  та  ін.)  у  межах  середніх  норм  споживання, передбачених  законом, та  квартирним  телефоном (абонентна плата) – 535 особам;

–  оплата  щорічної  додаткової  відпустки – 35  особам  на  суму  118 742,00 грн.

У 2018 році управлінням було направлено на оздоровлення 43 постраждалих особи  (в  т.ч. 1 особа  категорії  1  з  наслідками  травм  і  захворювання  хребта  та спинного мозку),  з   них   за   кошти   державного   бюджету  – 26  осіб  ( в   т.ч.  1  особа   категорії  1 з  наслідками  травм  і  захворювання  хребта  та спинного  мозку)  на загальну суму 191 134,56 грн.  та 17 осіб  категорії 2  за  кошти  міського  бюджету.

З метою соціальної підтримки постраждалих та відповідно до рішень Дніпровської міської ради, Індустріальної районної у місті Дніпрі ради проводяться заходи щодо відзначення річниць Чорнобильської катастрофи та зустрічі з активом районної організації “Союз Чорнобиль України”, яку вже багато років очолює  Полєхін Петро Іванович.

З  нагоди 32-ї  річниці  аварії  на  ЧАЕС  за  рішенням виконавчого комітету Індустріальної  районної у місті Дніпрі ради у  квітні  2018  року 23 особам надана матеріальна допомога на загальну  суму  43 600,00 грн. та натуральна  допомога  54  постраждалим  на  загальну  суму  7 290,00 грн.

До  Дня  вшанування  учасників  ліквідації  наслідків  аварії  на  Чорнобильській  АЕС (14  грудня)  з  районного  бюджету отримали: матеріальну допомогу – 12 осіб  на загальну суму 16800,00 грн.;  натуральну допомогу – 43 особи  на  суму 4175,00 грн.

 

Читати далі

З початку року в Україні з’явився новий вид соціальної допомоги

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради доводить до відома, що з 01 січня 2019 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України № 996 від 28.11.2018 «Про внесення змін до постанов КМУ від 27.12.2001 р. № 1751, від 21.11.2013 № 917», якою передбачено новий вид допомоги – «Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною».

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікуну, піклувальнику (законний представник дитини), який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів.

Для призначення вищевказаної допомоги органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

  • заява законного представника дитини;
  • копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);
  • документ, що підтверджує повноваження законного представника;
  • довідка про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне органне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок ІV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу у порядку та за формою, встановленими МОЗ.

Допомога призначається з дня звернення за її призначенням та виплачується шість місяців.

За додатковою інформацією можна звернутися за адресою: просп. П.Калнишевського, 55, каб.30

 

 

Читати далі
Відео "Діяльність Індустріальної районної у місті Дніпрі ради"

Фестиваль «Велодень Дніпро 2018»

Читати далі

Районний захід «День пам’яті та надії»

Читати далі

День довкілля в районі

Читати далі

Фестиваль “Ким бути?”

Читати далі

Майстер-класи для дітей

Читати далі

Голос району

Читати далі