Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

Дії при виникненні пожежі на сільгоспугіддях

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду пожежних-рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння. Для обмеження розповсюдження вогню, зону горіння необхідно обов’язково оборати.

Приступити до гасіння пожежі шляхом збиття полум’я або засипанням полум’я землею. Після гасіння пожежі організувати спостереження спеціально виділеною групою людей до повної ліквідації усіх осередків горіння.

При виникненні пожежі на комбайні необхідно відключити молотарку, при нагоді вивести машину за межі поля, заглушити двигун, відключити акумуляторні батареї і почати гасіння. Для цього в першу чергу треба використати наявні вогнегасники, закидати вогонь землею.

Під час гасіння пожежі на зернотоку, складах із зерном треба враховувати, що вода і дим псують зерно. Тому не слід поливати водою зерно в тих місцях складу, яким вогонь безпосередньо не загрожує. Необхідно терміново вимкнути електрострум, зупинити роботу зерноочисних машин і вентиляторів, переключити потокові гази в димову трубку, виключити розвантажувальне обладнання, потім приступити до гасіння вогню. Зерно, яке зберігається в мішках, виносять із приміщення. Насамперед треба збити полум’я, а потім остаточно погасити вогонь розсіяним струменем води.

ГУ ДСНС України

у Дніпропетровській області

 

Читати далі

Коледжі допустять вступників до іспитів без даних ЄДЕБО

Міністерство освіти дозволило допуск навчальними закладами вступників, які подали заяви для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти, до складання вступних іспитів з подальшим внесенням інформації стосовно них до ЄДЕБО. Відповідний лист підписаний заступником міністра Юрієм Рашкевичем.

У Міністерстві освіти повідомляють, що відповідне рішення ухвалено у зв’язку з виникненням технічних помилок під час реєстрації заяв вступників в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та враховуючи закінчення терміну прийому документів даної категорії вступників за денною формою навчання 14 липня о 18.00.

У відомстві додають, що можливість внесення до Єдиної електронної бази з питань освіти даних заяв вказаної категорії вступників буде відкрита до 22 липня 2017 року.

Читати далі

Молодіжний фестиваль “Студреспубліка 2017”

На березі р. Дніпро з 14 по 16 липня 2017 року відбувся масштабний студентський фестиваль “Студреспубліка”.

Молодь Індустріального району прийняла активну участь у міському XIII фестивалі “Студреспубліка”.

Традиційний фестиваль на три дні об’єднав молодь із різних міст Дніпропетровщини. У заході прийняли участь 13 команд: 11 студентських та 2 команди досвідчених учасників заходу, які будучи студентами, завжди приймали активну участь у підготовці та проведенні фестивалю.

«Студреспубліка» представляє собою цілу молодіжну державу. Команди кожного з університетів мали власний табір, оформлений згідно обраної тематики, яка прослідковувалась в кожному з конкурсів.

Впродовж кількох днів команди змагалися за першість, адже команда переможців матиме змогу взяти участь у Всеукраїнській «Студреспубліці», що відбудеться в серпні на березі моря.

Читати далі

З Днем металурга!

Шановні металурги!
Вітаюємо Вас з професійним святом – Днем металурга!
Ви присвятили своє життя самій гарячій, складній і почесній професії. Ваша праця особливо почесна в нашому промисловому регіоні, де гірнича справа і металургія були і залишаються провідними галузями, на яких тримається слава і промислова міць всієї країни.
Багато поколінь металургів – сталеварів, прокатників, плавильників, інженерів внесли вагомий внесок у розвиток галузі в Індустріальному районі міста. І сьогодні завдяки їх самовідданій праці зберігаються позитивні тенденції в її розвитку.
Бажаємо всім трудовим колективам металургійних підприємств НТЗ “Інтерпайп” і ВАТ „Дніпрометиз” міцного здоров’я, плідної творчої роботи, надійних партнерів, нових творчих і трудових успіхів та  особистого щастя!
Нехай у вашому житті будуть стабільність і благополуччя, у ваших сім’ях тепло і затишок.

З повагою

Голова та депутати Індустріальної районної у місті Дніпрі ради

Читати далі

Волейбол в Індустріальному районі

8 липня 2017 року на території Воронцовського пляжу відбувся турнір з волейболу Індустріального району.
Організаторами заходу виступила Індустріальна района молодіжна адміністрація Молодіжної ради Дніпра, за підтримки управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання та управління спорту Дніпровської міської ради.

В ході запеклої боротьби володарем кубку стала команда “Карасуно”, з чим ми їх вітаємо та бажаємо наступних перемог.
Всі учасники турніру отримали цінні подарунки від “Teahouse” та “Arber”.

Читати далі

Оздоровлення дітей

ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» 04075, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія перейти на сайт; УДЦ “Молода Гвардія”: Україна, м. Одеса, вул. Миколаївська дорога, 172, тел. (048) 755-92-34 http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/kont-verh Дитячий центр соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я” http://perlina.dnepredu.com/uk/site/nashi-zmini.html

Читати далі