Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

Новини

Шановні мешканці Індустріального районну!

З 30 березня 2020 року представниками поліції здійснюється патрулювання на території Індустріального районну м. Дніпро: зон відпочинку та дозвілля, парків, зелених зон та інших місць скупчення людей з метою дотримання громадянами умов карантину та запобіганню розповсюдження короновірусу.

Таким чином Національна поліція закликає громадян не відвідувати місця масового скупчення людей та попереджає, що до порушників будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу.

Читати далі

Карантин? Які електронні сервіси радить служба зайнятості

 

Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний? У будь-якій незрозумілій ситуації використовуй онлайн-ресурси з користю для себе!

 

Перший онлайн-ресурс, який рекомендує Дніпропетровська служба зайнятості відвідати всім, особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри: http://profi.dcz.gov.ua/.

Саме тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку soft skills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.

Словосполучення, soft skills чув кожен, хто шукає роботу. З англійської – «м’які навички». Який рівень ваших soft skills? Тестуйте, дізнавайтесь… і неодмінно розвивайте їх. Це знадобиться в будь-якому разі.

Найновіший наш онлайн-ресурс — Освітній портал Державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua

Тут до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

А також, шукайте роботу онлайн на офіційному сайті ДСЗ — https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в центр зайнятості та дізнайтесь про неї більше.

Ви шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця дозволяє зберегти ваш час та надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вами вакансій.

Читати далі

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Індустріальному районі

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Індустріальному районі

 

П Р О Т О К О Л № 2

 

 «18» березня 2020р.                                                                               м. Дніпро

 

 

Головував: В.о. голови районної у місті ради — завідувач відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи районної у місті ради — заступник голови районної комісії ТЕБ та НС- Хижняк В.М.

Присутні: Члени комісії (за окремим списком)

Слухали: I. Про введення додаткових обмежувальних заходів з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території Індустріального району міста Дніпра.

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020      № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2020 № 215, протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 № 6, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 на території Індустріального району міста Дніпра комісія

 

Вирішила:

 

  1. Керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування забезпечити виконання протиепідемічних заходів щодо попередження масового розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

1.2.  Забезпечити можливість гігієнічної обробки рук співробітників, за можливістю встановити дозатори з антисептиком.

1.3. Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками гострих респіраторних та вірусних інфекцій.

2.Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  надзвичайних ситуацій Індустріальної районної у місті ради є обов’язковими для виконання органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Індустріального району міста Дніпра.

  1. Сектору організаційного забезпечення та зв’язків з громадскістю забезпечити оприлюднення рішень комісії, визначених у цьому протоколі на офіційному сайті районної у місті ради.

 

 

В.о. голови районної у місті ради, заступник

голови районної комісії з питань ТЕБ  та НС                            В.М. Хижняк

 

Відповідальний секретар

районної комісії з питань ТЕБ та НС                                       О.М. Плетньова

Читати далі

Зміна адреси!

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Нова адреса розташування: вул..Янтарна, 79 корп.2, м. Дніпро, 49108

Читати далі

ДО УВАГИ  СУБЄКТІВ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В ІНДУСТРІАЛЬНОМУ РАЙОННОМУ ВІДДІЛІ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!!!!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ:

  • скасовуються групові заходи;
  • відсутність транспортного сполучення буде визнаватись поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатись до органу пробації іншим способом;
  • у разі неможливості особистої явки, допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку.

 

ВОДНОЧАС ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО ВСТАНОВЛЕНІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ НЕ ВИКОНАННЯ ОБОВЯЗКІВ, ПОКЛАДЕНИХ НА ЗАСУДЖЕНУ ОСОБУ ВИРОКОМ СУДУ!

Контактний телефон для зв’язку: (095)-144-46-86

У РАЗІ НАЯВНОСТІ  ОСОБИСТИХ ТЕЛЕФОНІВ ПЕРСОНАЛУ ОРГАНУ ПРОБАЦІЇ, ВСІ У КОГО ВИНИКЛИ ПИТАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ДІСТАТИСЬ ДО ОРГАНУ ПРОБАЦІЇ, МОЖУТЬ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ  ОСОБИСТО ПРАЦІВНИКУ, ВІДПОВІДАЛЬНОМУ ЗА ВИКОНАННЯ ВИРОКУ.

Читати далі

Оголошення про публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2019 рік

Фінансове управління Індустріальної районної у місті ради інформує, що 12 березня 2020 року  у 10-00 год. відбудеться  публічне представлення інформації про виконання бюджету району за 2019 рік за адресою: Слобожанський проспект, 8 (виконком Індустріального району), 4 поверх, мала зала.  Запрошуються всі зацікавлені громадяни району.

 

Читати далі
Відео "Діяльність Індустріальної районної у місті Дніпрі ради"

Фестиваль «Велодень Дніпро 2018»

Читати далі

Районний захід «День пам’яті та надії»

Читати далі

День довкілля в районі

Читати далі

Фестиваль «Ким бути?»

Читати далі

Майстер-класи для дітей

Читати далі

Голос району

Читати далі