Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

В Індустріальному районі відзначили День Гідності та Свободи

Двадцять перше листопада – важлива для всіх українців дата. У цей день у нашій країні відзначають День Гідності та Свободи.  Для того, щоб в Україні зростало нове молоде  покоління самодостатніх особистостей, навчальні заклади в районі, окрім освіти, займаються й патріотичним вихованням учнівської та студентської молоді за підтримки Індустріальної районної у місті Дніпрі ради.

У Дніпровському центрі професійної освіти з нагоди Дня Гідності та Свободи було влаштовано благодійну акцію. Тетяна Мартинова, заступник директора з навчально-виховної роботи центру професійної освіти зазначила: “Ті заходи, які ми проводимо, виховні, майже червоною ниткою проводиться патріотичне виховання…”, “…ми провели благодійну акцію, учні, які виробили свої кондитерські вироби могли їх реалізувати…”, “..і зібрані кошти підуть на відвідування воїнів АТО в наших шпиталях міста Дніпра”.

Окрім зібраних коштів для лікування поранених бійців, молодь району направляє нашим захисникам подарунки придбані за кошти, які виручені від продажу власноруч виготовлених кондитерських виробів, а також малюнки та листівки з найкращими побажаннями здоровя та  швидшого видужання.

Один із тих, хто побував на фронті та бачив усі жахіття війни, – депутат Індустріальної районної у місті ради Ігор Кирильчатенко, який тепер працює актором та режисером в Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка:

“Взагалі, весь депутатський корпус, він як може – допомагає, займається питаннями. І я безпосередньо займаюсь і АТОвцями, і чорнобильцями всіх категорій, які соціально не захищені, сім’ї загиблих, просто інваліди”.

 

До війни Ігор Кирильчатенко займався акторською роботою. А після повернення із зони бойових дій ініціював створення музичного концерту під назвою “АТО – Ангели тебе оберігають”. Мета цієї вистави – показати, якою ціною дається свобода українському народові та чому важливо захищати свою Батьківщину.

 

Патріотичний настрій вирує і у Машинобудівному коледжі імені Гончара. Для виховання у студентів любові до Батьківщини та свого народу тут створили невеличкий Музей української культури. Викладачі навчального закладу поділилися думками з цього приводу. Марина Музика, викладач коледжу:

“Перш за все, я хочу, щоб наші діти виростали справжніми українцями, і ми не можемо забувати наших традицій. Звичайно ж, ми хочемо, щоб наші діти знали наші традиції, шанували їх…”, “..нам хочеться, щоб вони не забували хто вони, якого роду, племені, що вони козацького роду, що вони діти України”.

Студенти коледжу продемонстрували, як проходить урок з петриківського розпису.

Адміністрація коледжу зазначає: виховувати студентів у національно-патріотичному дусі допомогають активісти громадських організацій або ж військові. Наприклад, представники батальйону “Дніпро-1” проводять навчальні дискусії та лекції. Не залишається осторонь і місцева влада.

В.о. директора Машинобудівного коледжу Сергій Черніков зазначив: “Голова районної ради Алексейченко Юрій Олексійович разом із депутатським корпусом, надає велику допомогу у вихованні студентської молоді. Така співпраця дає результати, які сприяють самовизначенню студентів, особисному розвитку і активній громадській позиції”.

А ось директорка Дніпровського вищого професійного училища будівництва розповідає: у закладі освіти регулярно проводять військово-патріотичні виховні заходи. Адже тут переважно навчаються хлопчаки, які в майбутньому стануть нашими захисниками.

Особливою гордістю училища є випускники, котрі добровольцями пішли воювати у зону проведення антитерористичної операції на Сході України.

Директор Дніпровського вищого професійного училища будівництва Валентина Яблонська розповіла:

“Ми будемо святкувати День Гідності та Свободи України, у нас заплановано великі заходи спільно з нашим виконкомом Індустріальним та депутатським корпусом, і ми пишаємося тим, що наші випускники, наприклад, Волок Женя – це наш є патріот, патріот Уркаїни, учасник АТО, це той герой, про якого знає вся Україна…”

Майбутніми захисниками України опікуються і в Індустріальному військовому комісаріаті. Тут проводять інформаційно-просвітницькі та військово-патріотичні заходи.

Патріотичне виховання студентської молоді також є невід’ємною складовою навчального процесу у Дніпровському центрі професійно-технічної освіти туристичного сервісу. Викладач Олена Міщук розповіла: “наші учні мають активну позицію – ми пишемо листи бійцям…”, “…наші майстри виробничого навчання – кухарі – роблять усілякі смаколики для наших бійців на фронті…”, “…що стосується кухарів, то вони спочатку робили вареники, а потім вони хотіли соління, то весь колектив включався в ці соління, шинкували капусту, моркву і т.д…”.

Молодь навчального закладу також активно долучається до різних культурних заходів, як, наприклад, тиждень української писемності та мови.

Викладач української мови Наталія Біднова промовила: “щороку в нашому навчальному закладі проводиться тиждень української мови та літератури, з метою розвитку та досконалого володіння державною мовою”.

Учнівська молодь закладу  із радістю долучилась до культурних заходів: декламували вірші відомих українських поетів, досліджували витоки рідної мови.

А ось до дня гідності та свободи підготували цілу концертну програму. Після того як пролунав державний гімн україни, молодь взяла участь у флеш-мобі: хлопці та дівчата створили живий прапор, тримаючи в руках жовті та блакитні аркуші паперу.

Сьогодні, як ніколи, необхідно усвідомлювати: виховання у молодого покоління почуття патріотизму – як базової якості особистості – допомагає формувати почуття любові до рідного краю, свого народу  та  Батьківщини і в Індустріальній райраді це добре розуміють.

 

 

Читати далі

Перемога ДПТНЗ «Дніпровський центр ПТОТС»

8-10 листопада 2017 року в Києві відбулася грандіозна подія в індустрії краси – XX-й Ювілейний Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу “Світ краси”, на який зібралися найкращі майстри з усіх куточків України, призери регіональних чемпіонатів та просто креативна творча молодь.
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу» представляли учениці Карина Шпак (гр. ПМП-16-16), Піддубна Олена та Дубонос Юлія (візаж) (гр. ПМП-15-8) .
За оцінками професійного журі Карина Шпак посіла 2 місце серед студентів навчальних закладів в номінації “Чоловіча салонна стрижка з укладкою”.
Вітаємо Карину та майстра виробничого навчання Наталю Сергіївну Вишнякову, яка готувала переможницю та учасників Чемпіонату, із заслуженою нагородою та бажаємо їм творчого натхнення і досягнення нових звершень!

Читати далі

“Золота осінь” Індустріального терцентру

17 листопада колективу художньої самодіяльності “Золота осінь” висловили подяку за виступ у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради. Ми пишаємось, що в нашому районі натхненно працює такий творчий колектив та дарує радість, задоволення людям поважного віку.

Читати далі

В Індустріальному парку Дніпра створять сучасний експоцентр

Сектор соціально-економічного розвитку Індустріальної районної у місті Дніпрі ради повідомляє, що представники експо-центру «Метеор» та комунального підприємства «Агентство розвитку Дніпра» підписали меморандум щодо створення сучасного виставкового центру в індустріальному парку на Слобожанському проспекті.

Цей проект реалізовуватимуть з використанням сучасних технологій та передового досвіду. Завдяки експоцентру зростуть інвестиційна та інноваційна привабливість регіону. Також це дозволить розповсюджувати нові товари і послуги на Дніпропетровщині та в інших областях держави.

Окрім того, будуть створені нові робочі місця завдяки регулярному проведенню виставок, ярмарок, конгресів і конференцій. Проектована площа експоцентру – 6200 м2.
Як відомо, наразі на Слобожанському проспекті у Дніпрі будують індустріальний парк. Перші його об’єкти відкриють вже восени 2018 року. Зведенням індустріального парку займається «Агентство розвитку Дніпра».

«Реалізація проекту розрахована до 2021 року. Ми поступово наповнимо індустріальний парк виробництвами, сервісами, побудуємо бізнес-інкубатор і створимо новий сучасний промисловий простір», – зазначила керівник проекту «Індустріальний парк» Олена Іваницька.

Також представники агентства розвитку Дніпра обговорили роботу та наповнення Індустріального парку в Дніпрі з делегацією бізнес-кіл з Китаю. Дев’ять гостей з Піднебесної представляли найбільше місто та головний промисловий центр країни – Шеньян.

За словами Володимира Панченка, делегація з Китаю також цікавиться участю у спільних проектах у сфері інноваційних агротехнологій. Усі напрацьовані домовленості планують невдовзі зафіксувати у двосторонньому меморандумі, де буде окреслено дорожню карту спільних дій.

Зі свого боку, голова адміністративного комітету Шеньян, керівник міжнародного парку для розвитку галузей Хунань Чжоу Цянцян зауважив, що запорукою успіху дорожньої карти є підтримка з боку дніпровської місцевої влади.

Читати далі

Міжнародна співпраця ДПТНЗ «ДЦПТОТС»

З 9 листопада 2017 року в рамках міжнародного проекту UA-Dneflor за програмою некомерційної німецької організації «Senior Experten Service» (SES) або «Служба старших експертів» розпочалася співпраця педагогів кафедри екологічного напрямку ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу»(вул. Байкальська, 7)

зі старшим експертом пані Розамунде Ріхтер, одного з провідних професіоналів Європи у сфері флористики та декору. Це вже четвертий візит закордонних експертів до нашого навчального закладу, організований «SES» для того, щоб викладачі і майстри виробничого навчання мали можливість перейняти цінний досвід європейських висококласних спеціалістів.

Майже три тижні свою професійну майстерність удосконалюватимуть викладачі та майстри виробничого навчання флористичного напрямку. На майстер-класах експерта вони разом з учнями ознайомлюватимуться з найновішими сучасними трендами у флористиці та декорі, практично відпрацюють навички зі створення композицій різних стилів та тематик.

Читати далі

Фестиваль дитячої творчості та мистецтва «Крізь терени до зірок»

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує:

      Про міський фестиваль дитячої творчості та мистецтва «Крізь терени до зірок» серед дітей з особливими потребами

Головна мета фестивалю:

  • виявлення талановитих, обдарованих дітей з особливими потребами;
  • допомога у соціальній підтримці та реабілітації дітей з вадами здоров’я;
  • розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей з особливими потребами;
  • звернення уваги суспільства, державних, комерційних та інших організацій до проблем дітей з особливими потребами.

Проведення фестивалю: 6 грудня 2017 року Палац культури «Шинник» (просп. Б.Хмельницького (колишня Г.Сталінграду),118а)  о 14.00.

Бажаючим взяти участь у фестивалі ( учасники та вболівальники – діти з особливими потребами) звертатись до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за адресою: пр. Слобожанський,8, каб.7,15,16 або за телефоном: 23-81-20.

Читати далі