Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

Контрактна служба у Збройних Силах України

Контрактна служба у Збройних Силах України

  • грошове забезпечення від 10200 гривень.
  • при укладанні контракту робоче місце та середній заробіток не втрачається
  • виплата однорозової грошової винагороди військовослужбовцям після укладання ними першого контракту в розмірі від 14000 гривень.
  • щорічна основна відпустка із збереженням грошового забезпечення (термінгом від 30 діб) з однорозовою щорічною виплатою грошового забезпечення на оздоровлення.

За більш детальною інформацією звертатись до Індустріального районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою : м. Дніпро, вул. Осіння, 8

за телефонами: 098-937-92-90, 095-06-143-56

Читати далі

Монетизація житлових субсидій

Монетизація житлових субсидій

Читати далі

Аліменти повинні стягуватись з уже виплачених боржнику сум лікарняних

Страхові кошти, у тому числі допомога по тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соціального страхування України на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Водночас, з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплаченій боржнику, стягнення аліментів повинно здійснюватись.

Фонд соціального страхування України здійснює  надання матеріального забезпечення шляхом зарахування коштів на окремий поточний рахунок страхувальника (роботодавця) для подальшого здійснення ним виплат безпосередньо застрахованим особам.

Страхові кошти, зараховані на окремий поточний рахунок у банку, або на окремий рахунок в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, можуть бути використані страхувальником виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. Страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, не можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону.

Отже, безпосередньо з окремого рахунку страхувальника стягнення аліментів з сум матеріального забезпечення не передбачено чинним законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Водночас, до обов’язків підприємств, установ, організацій належить здійснення відрахувань із заробітної плати боржника і перерахування коштів на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби.

Також на допомогу з державного соціального страхування, що виплачується в разі тимчасової непрацездатності та в інших випадках, стягнення здійснюється виключно за рішеннями про стягнення аліментів.

Тож з коштів матеріального забезпечення, що були виплачені боржнику, стягнення аліментів має здійснюватися.

 

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

Читати далі

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

Нагадуємо про необхідність подання електронних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до 01.04.2019 року.

Відповідно до частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

 

! Також нагадуємо, що відповідно до статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента відповідний суб’єкт декларування зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це Національне агентство у встановленому ним порядку, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.

У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Більш детально щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції або за посиланням, наведеним нижче:

 

https://nazk.gov.ua/sites/default/files/docs/2019/17_povidomlennya_pro_suttyevi_zminy_v_maynovomu_stani.pdf

Читати далі

Громадські слухання

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні мешканці  Індустріального району м. Дніпра!

Виконавчий комітет Індустріальної районної у місті Дніпрі ради повідомляє, що 28.03.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Індустріальної районної у місті Дніпрі ради (просп. Слобожанський, 8) відбудуться громадські слухання з питання перейменування вул. Тополиної (одна з дублюючих), яка розташована в Індустріальному районі, на вул. Аміни Окуєвої.

 

                                                                                                Адміністрація

Читати далі

Про проведення публічного представлення інформації про виконання бюджету за 2018 рік

О Б ’ Я В А

Фінансове управління Індустріальної районної у місті ради інформує, що
14 березня 2019 року  у 10-00 год. відбудеться  публічне представлення інформації про виконання бюджету району за 2018 рік за адресою: Слобожанський проспект, 8 (виконком Індустріального району), 4 поверх, мала зала.  Запрошуються всі зацікавлені громадяни району.

Читати далі
Відео "Діяльність Індустріальної районної у місті Дніпрі ради"

Фестиваль «Велодень Дніпро 2018»

Читати далі

Районний захід «День пам’яті та надії»

Читати далі

День довкілля в районі

Читати далі

Фестиваль “Ким бути?”

Читати далі

Майстер-класи для дітей

Читати далі

Голос району

Читати далі