Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

Терцентр: Лекція з правознавства

Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у місті Дніпрі ради (вул. Осіння, 11-Б), які є слухачами Університету третього віку із задоволенням відвідують лекції з правознавства. Сьогодні у терцентрі відбулася саме така лекція. Її тема-юридична допомога споживачам. На лекції були присутні 16 підопічних. Лектор з Університету – юрист Грищенко Генадій Федорович розповів присутнім про їх права, як споживачів, про можливі ризики, які можуть виникнути в разі оформлення кредитів та про юридичну допомогу. Слухачам нагадали про існування центрів, де їм можуть надати допомогу, в тому числі й безкоштовну, а також, які категорії населення можуть розраховувати на таку допомогу. Тема викликала жвавий інтерес та багато запитань.

 

Читати далі

УПСЗН: До уваги осіб з інвалідністю!

До уваги осіб з інвалідністю! Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, інформує:

У зв’язку зі змінами, внесеними Урядом на засіданні Кабінету Міністрів України 14 березня 2018 до Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321, прийом громадян з питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації проводиться за адресою: м. Дніпро, просп. Петра Калнишевського, 55, каб. 9, за графіком роботи:

  • понеділок, середа з 00 до 17.00;
  • п’ятниця  з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва з 12.00 до 12.45.

У вівторок та четвер спеціалісти управління вносять інформацію до Централізованого банку даних з проблем інвалідності для забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

Читати далі

Терцентр: Лекція до Дня слов’янської писемності і культури

Щорічно День слов’янської писемності і культури відзначається 24 травня на знак пам’яті і пошани двох братів – Кирила і Мефодія,творців слов’янської писемності. Цьому дню була присвячена лекція, яка відбулася у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у місті Дніпрі ради (вул. Осіння, 11-Б) для підопічних відділення денного перебування, які є слухачами Університету третього віку. Лектор з обласної бібліотеки – Пивоварова Галина Федорівна розповіла присутнім про те, як народжувалась слов’янська писемність, про братів Кирила і Мефодія, що займалися складанням азбуки для освіти слов’янських народів – від болгар до русичів – за допомогою перекладів Біблії на рідні їм мови.

Мова, яку запровадили брати, стала мовою східнослов’янських народів, отже, й українського. На сьогоднішній день у світі існує приблизно 60 народів, писемність яких грунтується на кирилиці. Великі брати – Кирило та Мефодій залишили по собі спадщину, яка обєднує слов’янський світ.

 

Читати далі

26 травня відбудеться фестиваль «Велодень Дніпро 2018»

До уваги мешканців району, містян та гостей міста!

У суботу, 26 травня, на 11:00 Дніпровська асоціація велосипедистів і Дніпропетровська асоціація екстремальних видів спорту запрошує дніпрян на Фестивальний причал, звідки стартує традиційний щорічний фестиваль «Велодень Дніпро 2018».
Об 11:00 на Фестивальному причалі розпочнеться реєстрація на змагання, конкурси (велообраз, велоретро) і розіграшів цінних призів.
Сам велопробіг почнеться о 12:00, і пройде за такими вулицями міста, як Фестивальний причал, вул. Січеславська Набережна, Цирк, Новий Міст, пр. Слобожанський, парк Дружби в супроводі патрульної поліції з частковим перекриттям руху.
З 13:00 розпочнеться спортивна і конкурсна програма в парку Дружби, яка буде включати крос-кантрійну гонку на вибування, аматорські мультіперегони, дитячу крос-кантрі гонку, фігурне водіння велосипеда, Кубок Дружби з футболу серед велосипедистів.

Запрошуємо мешканців Індустріального району та містян взяти участь в фестивалі «Велодень Дніпро 2018»!

Читати далі

УПСЗН: Інформація про призначену соціальну допомогу

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує про призначену державну соціальну допомогу (у розрізі по видах) по Індустріальному району міста Дніпра:

 

Вид державної допомоги

Кількість сімей, які отримують допомогу станом на 22.05.2018
Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами 46
Допомога при народженні дитини 3801
Допомога на дітей одиноким матерям 834
Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 127
Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям 436
Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів 49
Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 1056
Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам та державна соціальна допомога на догляд 270
Компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги 301
Компенсаційні виплати на догляд за інвалідом І групи або престарілими старше 80 років 19
Щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу 155
Державна соціальна допомога на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 15
Допомога при усиновленні дитини 12
Допомога переміщеним особам на проживання 707
Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 1

 

Читати далі

Тимчасове припинення руху транспорту по вул. Каруни

До уваги мешканців району!

Відділ комунального господарства Індустріальної районної у місті Дніпрі ради повідомляє:

Згідно розпорядження Дніпровського міського голови від 23.05.2018 №559-р надано дозвіл КП “Дніпроавтоміст” на тимчасове припинення руху транспорту по вул. Каруни, під шляхопроводом по просп. Слобожанському, для виконання робіт з поточного ремонту шляхопроводу з 01.06.2018 по 15.07.2018, щоденно з 10:00 до 17:00.

Читати далі
Відео "Діяльність Індустріальної районної у місті Дніпрі ради"

Районний захід «День пам’яті та надії»

Читати далі

День довкілля в районі

Читати далі

Фестиваль “Ким бути?”

Читати далі

Майстер-класи для дітей

Читати далі

Голос району

Читати далі

Лікувальні заклади району – Шоста міська клінічна лікарня

Читати далі