Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

Актуальні оголошення

Рішення виконкому №207 від 20.08.2020 «Про підготовку і проведення приписки громадян України 2004 року народження до призовної дільниці Індустріального районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

УПСЗН інформує жінок щодо протезування та забезпечення засобами для активного способу життя (детальніше ->>)

УПСЗН інформує інвалідів щодо звернення для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення (детальніше->>)

Інформація Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі до уваги фізичних осіб-підприємців.
З 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.
У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб- підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22%), а для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, — 352 грн.
Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.
Отже, у разі сплати єдиного внеску в сумі 352 грн. за місяць страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця.
Несплата єдиного внеску в мінімальному розмірі в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір, а також страхових виплат за соціальним страхуванням.
Якшо не вистачає страхового стажу для призначення пенсії, то збільшити його можна’ здійснивши доплату до мінімального страхового внеску відповідно до статті 24 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» N1058-IV від 09.07.2003 в органах Пенсійного фонду України.

Шановні керівники ОСББ, квартальних комітетів, житлово-будівельних, гаражних кооперативів Індустріального району міста!

Інформуємо, що на виконання рішення Дніпровської міської ради від 27.07.2016 № 57/12 «Про заборону розміщення на території міста інформаційних сюжетів щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму» постійно здійснюються рейди з виявлення та демонтажу табличок з інформацією про пасажирські перевезення та відпочинок в Криму. Проте з наближенням літнього періоду з’являються друковані оголошення про перевезення до Криму, що наклеюються на фасадах будинків та інші споруди. Просимо долучитися до очищення фасадів будинків та інших опор від друкованих інформаційних сюжетів щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму, а також інших друкованих оголошень, що розміщуються з порушенням Правил благоустрою території міста Дніпра.

До уваги мешканців району!

У районах міста Дніпра з 20 березня по 20 квітня 2017 року проводиться  Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Забезпечуючи найголовніше».

Районні Товариства Червоного Хреста України  збирають допомогу для надання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та вразливим категоріям  населення міста (району).

Адреса районного відділення Товариства Червоного Хреста України  — вул. Янтарна, буд. 79, корп. 7, кв. 40, телефон 724-22-43.

(р/р 26003000079109 о ПАТ «Уксоцбанк »,МФО300023, код ЄДРПОУ 02940138).

Заздалегідь вдячні за милосердя та гуманність.