Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Фракції

19 Лютого 2017, 05:10

Оновлено 20.03.2017

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ «УКРОП»

 депутатів Індустріальної районної у місті
Дніпрі ради VІІ скликання

 

           Голова  депутатської фракції «УКРОП»  –  Косенко Юрій Олександрович

 

1 Алексейченко Юрій Олексійович
2 Косенко Юрій Олександрович
3 Балахніна  Наталія Анатоліївна
4 Гаращенко  Олена Василівна
5 Пошивай Олексій Миколайович
6 Слободян Тарас Миколайович
7 Мусулезна  Людмила Олександрівна
8 Бехтер Світлана Юріївна
9 Ладошкін  Олексій Володимирович
10 Кузнецова  Галина Іванівна
11 Кирильчатенко Ігор Миколайович
12 Полєхін Петро Іванович
13 Герасименко Інна Сергіївна
14 Колеснікова  Аліна Ростиславівна

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

 депутатів Індустріальної районної у місті
Дніпрі ради VІІ скликання

 

Голова депутатської фракції «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»  –  Січкарь Ольга Костянтинівна

 

1 Січкарь Ольга Костянтинівна
2 Бессалова   Олександра Станіславівна
3 Бєсєднов Сергій Вікторович
4 Біла Світлана Миколаївна
5 Білий Олег Іванович
6 Булах Михайло Олександрович
7 Волошин Микола Петрович
8 Дорожко Микола Леонідович
9 Кіквадзе Денис Анатолійович
10 Кремена Наталія Володимирівна
11 Портретний Олег Іванович
12 Рускевич Олександр Олександрович
13 Світла  Валерія Валеріївна
14 Чаплін Роман Сергійович

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ «ГРОМАДСЬКА СИЛА»

 депутатів Індустріальної районної у місті
Дніпрі ради VІІ скликання

 

Голова   фракції «ГРОМАДСЬКА СИЛА»  –  Воробйов Сергій Георгійович

 

1 Воробйов Сергій Георгійович
2 Кириченко Алла Семенівна
3 Остроухова Вікторія Юріївна
4 Саган Владислав Дмитрович
5 Франскевич Ігор Іванович

 

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ «СОЛІДАРНІСТЬ»

 депутатів Індустріальної районної у місті
Дніпрі ради VІІ скликання

 

Голова   депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ»  –  Писаренко Сергій Олександрович

 

1 Москаленко Владислав Олегович
2 Кутова – Булатова Ірина Аркадіївна
3 Россінська Юлія Вікторівна
4 Писаренко Сергій Олександрович

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ «РПЛ»

 депутатів Індустріальної районної у місті
Дніпрі ради VІІ скликання

 

           Голова   фракції «РПЛ»  – Москалець Михайло Миколайович

 

1 Москалець Михайло Миколайович
2 Сироватський  Леонід Іванович
3 Глухих Артем Ігорович

 

ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ ПАРТІЇ «БАТЬКІВЩИНА»

 депутатів Індустріальної районної у місті
Дніпрі ради VІІ скликання

 

           Голова   фракції «БАТЬКІВЩИНА»  –  Коряк  Дмитро Вікторович

 

1 Коряк  Дмитро Вікторович
2 Білоус Артем Володимирович

Залишити коментар: