Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Форум з підприємництва для жінок

10 Жовтня 2017, 16:41

До уваги мешканців Індустріального району! Сектор соціально-економічного розвитку Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує про те, що відбудеться форум з підприємництва для жінок. Як стати справжньою бізнес-леді? Учасницям розкажуть, як можна займатися улюбленою справою, отримувати від цього задоволення, гідний заробіток, а ще – поповнювати бюджет області та району. Як повідомили у департаменті економічного розвитку ДніпроОДА, зустріч заплановано на 26 жовтня 2017 року, початок о 9.00 у круглому залі ДніпроОДА на пр. О. Поля, 1.
«Прагнемо розвивати жіноче підприємництво в області. Для цього організовуємо форум, – зазначили в департаменті. – Запрошуємо жінок, які вже мають досвід у підприємництві, а також тих, хто лише мріє про відкриття власної справи. Буде цікаво та корисно усім».

Майбутні бізнес-леді дізнаються, як втілити задум у життя, зокрема, у яких галузях легше «стартувати», де шукати необхідні для цього ресурси, як розвинути лідерський потенціал. Учасницям розкажуть про освітні можливості, познайомлять з прикладами успішних підприємств, якими керують жінки. Під час форуму буде представлена виставка цих товаровиробників.

Форум проводить ДніпроОДА спільно з всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України». Участь у заході – безкоштовна, варто лише зареєструватись за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkBkUzJ1nYDO1SkpykXq-8epDmnaGsoirxh3LBqIp26ftMVw/viewform

Залишити коментар: