Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті ради

19 февраля 2017, 05:18

Оновлено 25.10.2017

Директор:
ПОРТРЕТНА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

тел. (0562) 23-81-20, 23-71-79, факс (0562) 23-42-08

Адреса: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8

Графік роботи: пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45, перерва з 13:00 до 13:45

Працівники:

№ з/п П.І.Б. Посада
1 Манічева Уляна Вікторівна Заступник директора — начальник відділу із соціальної роботи
2 Манько Інна Володимирівна Бухгалтер провідний
3 Палій Віта Миколаївна Провідний фахівець із соціальної роботи
4 Дмитрик Ольга Миколаївна Провідний фахівець із соціальної роботи
5 Осока Анна Вячеславівна Провідний фахівець із соціальної роботи
6 Резник Жанна Олексіївна Провідний фахівець із соціальної роботи

 

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті Дніпрі ради — спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги в Індустріальному районі міста Дніпра.

Основними завданнями Центру є:

проведення соціально – профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;

виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;

здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;

забезпечення взаємодії із структурними підрозділами районної у місті ради, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Центр відповідно до покладених на нього завдань:

  1. Здійснює заходи щодо:

2. Проводить оцінку потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, визначає види соціальних послуг та методи соціальної роботи.

3. Надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми та у разі потреби здійснює їх соціальний супровід.

4. За повідомленням установ виконання покарань здійснює соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

5. Впроваджує нові соціальні технології, спрямовані на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин.

6. Узагальнює на місцевому рівні статистичні дані та готує інформаційно-аналітичні матеріали стосовно проведеної соціальної роботи, які подає обласному Центру та виконавчому комітету районної у місті ради.

Залишити коментар: