Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Анонси

Шановні мешканці району!

Запрошуються всі бажаючі взяти участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди 156-річчя від дня перепоховання поета, яке відбудеться 22.05.2017 о 10.00 біля пам’ятника Т.Г.Шевченка (вул. Воскресенська).

Шановні мешканці району!

Запрошуються всі бажаючі взяти участь у святковому заході з нагоди Дня Європи, який відбудеться 14 травня 2017 року на оглядовому майданчику парку ім. Т. Г. Шевченка з 12.00 до 22.00. У програмі свята заплановано: концертно-розважальна програма, виставка-ярмарок, фуд-корт.

8 квітня 2017 року о 9:00 в лісопарку “Дружби” (на початку Новомосковського шосе, навпроти смт. Ювілейний) відбудеться суботник, присвячений Всеукраїнському  дню довкілля.

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців району, представників громадських організацій та підприємств, волонтерів, молодь взяти участь у суботнику та провести роботи з благоустрою прибудинкових територій, парків, скверів, меморіальних комплексів, дитячих і спортивних майданчиків, а також територій, прилеглих до підприємств, установ і організацій.

Об’єднаємо наші зусилля і зробимо наш Індустріальний район кращим.

9.03.2017 о 10:00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку (вул. Воскресенська) з нагоди 203-річниці від дня народження Великого Кобзаря. Запрошуємо мешканців району на урочистий захід.