Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

Фільтрувальний протигаз для захисту населення

Згідно підпункту 7 пункту 1 статті 35 Кодексу цивільного захисту України населення має можливість придбання в особисте користування засобів індивідуального захисту, приладів дозиметричного та хімічного контролю.

 

Довідка про засоби індивідуального захисту для категорій населення (на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2002  № 1200)

Категорія населення Найменування засобу індивідуального захисту
 У разі застосування ядерної зброї та інших видів зброї масового знищення проти України, в умовах воєнного стану, також у разі виникнення надзвичайних ситуацій з небезпечними хімічними речовинами
Доросле населення від 17 років Фільтрувальний протигаз для захисту населення
Діти до 1,5 років Камера захисна дитяча (КЗД-6)
Діти від 1,5 до 6 років (включно) Протигаз дитячий фільтрувальний ПДФ-Д
Діти від 7 років до 16 (включно) Протигаз дитячий фільтрувальний ПДФ-Ш
 У разі виникнення радіаційної аварії на атомній електростанції і об’єкті ядерно-паливного циклу
Все населення, яке проживає у зоні спостереження Респіратори протипилові, ватно-марлеві пов`язки, побутовий дозиметр

 

Примітка: у разі придбання  перелічених засобів індивідуального захисту органів дихання, звертати увагу на наявність сертифікату якості засобів захисту або приладу.

Читати далі 18 Лютого 2019, 11:03
Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства у справах ветеранів України

Вся інформація про діяльність Міністерства у справах ветеранів, Громадської ради та Ради ветеранів буде представлена за посиланням https://mva.gov.ua.

Саме тут зібрана інформація про пільги, послуги, державні програми, спрямовані на соціальний захист осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та членів сімей ветеранів. Ця інформація буде постійно оновлюватися та актуалізуватися.

Наразі сайт лише розпочав свою роботу, але в планах зробити цей ресурс максимально інформативним, цікавим, зручним у користуванні та корисним. Вже зараз тут зібрані фотографії, відео та статті не лише про Міністерство, а й корисні поради ветеранам та членам їхніх родин.

Зверніть увагу на такі розділи:

  • Надання статусів
  • Лікування та реабілітація
  • Соціальна та професійна адаптація
  • Житло та земля
  • Пільги та знижки.

 

Тож, користуйтеся інформацією, читайте новини та анонси про діяльність Міністерства у справах ветеранів, ветеранський рух в країні та його яскравих представників!

 

Читати далі 18 Лютого 2019, 10:46
До відома мешканців району!

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради доводить до відома мешканців Індустріального району, що при виконавчому комітеті Індустріальної районної у місті Дніпрі ради створена та проводиться Опікунська рада з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

Опікунська рада у своїй діяльності керується Порядком виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 896, Правилами опіки та піклування, затвердженими спільним наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України і Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.99 № 34/166/131/88 та Положенням про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

На засіданнях ради  розглядаються питання:

– соціально-правовий захист недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена;

– повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, потребують опіки та піклування;

– забезпечення особистих та майнових прав і інтересів повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена та повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки;

– сприяння реалізації прав інвалідів, одиноких громадян похилого віку на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, соціальне обслуговування.

 

Протягом 2018 року було проведено 6 засідань опікунської ради, на яких розглянуто 11 звернень громадян, з них:

9 висновків (рішень) органу опіки та піклування про можливість і доцільність призначення опіки над фізичною особою у разі визнання її недієздатною для вирішення в подальшому питання в судовому порядку;

1 рішення про надання дозволу опікуну на вчинення правочину від імені особи, яка знаходяться під опікою, щодо захисту її особистих та майнових прав;

1 рішення про надання дозволу на влаштування недієздатної особи до будинку-інтернату психоневрологічного профілю.

За додатковою інформацією можна звернутися за адресою: просп. Петра Калнишевського, 55, каб. № 33, тел. для довідок: (056) 722 21 85.

Читати далі 18 Лютого 2019, 10:35
Інформація для нових субсидіантів, яким субсидію призначено з 01.01.2019

1 січня 2019 року кошти, передбачені в державному бюджеті для виплати субсидії вперше звернувшимся субсидіантам (яким субсидії призначено з 01.01.2019), перераховуються до Ощадбанку. Банк здійснюватиме персоніфікований облік одержувачів субсидії та коштів, які надходять для виплати, у розрізі кожного субсидіанта. На підставі реєстрів нарахованих сум платежів за спожиті комунальні послуги, які банк отримає від постачальників комунальних послуг, Ощадбанк здійснюватиме переказ коштів, що надійшли для виплати субсидій, на рахунки постачальників комунальних послуг.

На кожного субсидіанта після опрацювання заяви на субсидію банком буде автоматично відкритий персональний обліковий запис, на якому буде відображатись житлова субсидія у грошовій формі. Ощадбанк для цього відвідувати не потрібно. Протягом доби після перерахування коштів постачальнику комунальних послуг банк надсилає субсидіанту SMS-повідомлення про стан розрахунків. У повідомленні обов’язково зазначаються дані, які саме комунальні послуги і в якому обсязі необхідно оплатити власним коштом.

Після закінчення опалювального сезону залишки коштів для виплати субсидії, відображені в персоніфікованих облікових записах одержувачів субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуватимуться одержувачам шляхом перерахування на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку. Кожному субсидіанту банк надсилатиме SMS-повідомлення у червні про перераховану суму залишку субсидії на його поточний рахунок. Споживач зможе користуватись цими грошима на власний розсуд. Жодних комісій від субсидіантів та пільговиків за обслуговування їх персональних облікових рахунків чи перерахування коштів постачальнику комунальних послуг Ощадбанк не братиме.

Довідково:

  • Щодо інформації з будь-яких питань, пов’язаних із призначенням субсидії, субсидіантам слід звертатись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення
  • Щодо інформації про спожиті послуги, нараховані суми, розмір заборгованості/переплати субсидіанти можуть звертатись до постачальників комунальних послуг.
  • Щодо інформації по операціях, відображених за відповідним обліковим записом, одержувачам потрібно звертатись до контакт-центру Ощадбанку, тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

З покроковою схемою перерахування субсидії можна ознайомитись у доданому інформаційному буклеті.

https://www.oschadbank.ua/ua/sb

Читати далі 31 Січня 2019, 15:28