Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

22 січня відзначають День Соборності України

22 січня відзначають День Соборності України — цим святом відзначають день проголошення в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.У Дніпрі цього року традиціонно утворили на Новому мості ланцюг єдності. Свято розпочалося з урочистостей біля пам’ятника молодому Тарасу Григоровичу Шевченку. Присутні вшанували загиблих за Україну бійців хвилиною мовчання. Після цього відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника українського поета – символу єдності, незламної віри і боротьби.

Читати далі 22 Січня 2018, 16:59
Документальний кінопоказ “Символи нашої волі”

До уваги мешканців району! Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на документальний кінопоказ «Символи нашої волі» присвячений до Дня Соборності України.

Ведуча: Лариса Друбецька

Вхід вільний.

Дата: 23 січня (вівторок)

Час: 16:00

Адреса: вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4 поверх.

Читати далі 22 Січня 2018, 15:19
Зустріч “Традиційна українська народна вишивка” 27.01.2018

До уваги мешканців району! Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

Дата: 27 січня (субота)
Час: 14:00
Адреса: вул. Воскресенська, 23, відділ мистецтв, 5 поверх.

Вхід вільний.

Читати далі 22 Січня 2018, 15:06
Свято Водохреща відбулось

Хрещення Господнє, Водохреще, Богоявлення Господнє – одне з найголовніших християнських свят. Традиції занурюватися у воду на Водохреща 19 січня (6 січня за старим стилем) вже близько двох тисяч років. Це свято відзначають в пам’ять про Хрещення Господа Ісуса Христа в річці Йордан, коли йому було 30 років. Раніше це свято було духовним, релігійним торжеством, а зараз воно є народним святом.

В Індустріальному районі на території парку Сагайдак відбулось святкування Водохреща. Спочатку до гостей завітав єпископ Дніпропетровський та Криворізький Симеон. На сцені гучно лунали українські співи та привітання зі святом від творчих колективів. Після 12:00 години митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней провів урочистий молебен та освячення води. Учасники святкового купання та гості скуштували гарячі страви і напої.

Читати далі 19 Січня 2018, 15:21
УПСЗН: зміни соціальних норм

З 1 січня 2018 року змінюються соціальні нормативи на електропостачання, в межах яких надаються пільги та субсидії.
Соціальні норми, у межах яких призначаються субсидії та нараховуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2017 № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”.

З 1 січня 2018 року змінені соціальні нормативи споживання електропостачання щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, а саме:

– для житлових приміщень (будинків), крім тих, що зазначені нижче – 70 кВт•г на місяць на сім’ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більш як 190 кВт•г на місяць;
– для житлових приміщень (будинків), не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів – 100 кВт•г на місяць на сім’ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більш як 220 кВт•г на місяць;

– для житлових приміщень (будинків), обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води – 110 кВт•г на місяць на сім’ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більш як 230 кВт•г на місяць;
– для житлових приміщень (будинків), обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води – 130 кВт•г на місяць на сім’ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більш як 250 кВт•г на місяць
У селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, соціальний норматив залишається незмінним − 30 кВт•г на місяць на одну особу.
Звертаємо увагу, що визначення соціальних норм споживання комунальних послуг належить до компетенції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Таким чином, оскільки нарахування плати за користування житлово-комунальними послугами здійснюється організаціями-надавачами відповідних послуг, за роз’ясненнями щодо застосування соціальних норм слід звертатися до вказаних організацій.

Читати далі 19 Січня 2018, 13:44