Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

З початку року Дніпропетровська обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу понад 100 учасникам АТО

З метою прискорення соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО/ООС та сприяння якнайшвидшому працевлаштуванню Дніпропетровська обласна служба зайнятості забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, залучає до співпраці соціальних партнерів, що опікуються проблемами громадян такої категорії

 

Демобілізовані учасники АТО/ООС – це категорія людей, яка потребує особливої уваги щодо інтеграції на ринок праці та ресоціалізації у мирному житті.

Головна мета роботи служби зайнятості з особами такої категорії – індивідуальний підхід до кожного клієнта задля підвищення мотивації до праці та успішного повернення до активних трудових відносин.

З цією метою служба зайнятості залучає до співпраці соціальних партнерів: представників органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців, навчальні заклади, громадські та волонтерські організації.

Для учасників АТО/ООС, які звертаються до Дніпропетровської обласної служби зайнятості, проводять різноманітні цільові заходи (семінари, тренінги), дні відкритих дверей, надаються індивідуальні профконсультації з метою сприяння професійному самовизначенню, формування плану побудови кар’єри, надання психологічної допомоги, таких осіб інформують та консультують щодо їх прав і державних гарантій, залучають до самозайнятості.

Фахівцями базових центрів зайнятості та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості, за три місяці з початку року, вже було працевлаштовано понад 100 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС. Такі особи отримали постійні робочі місця з гідним щомісячним матеріальним забезпечення: горновий доменної печі (з/п 14520 грн.), сержант – командир (з/п 13640 грн.), електрозварник ручного зварювання (з/п 13000 грн.), терміст (з/п 10481грн.), музикант (з/п 10000 грн.), стрілець (з/п 10000 грн.) та інші.

Багато хто з колишніх учасників АТО/ООС знаходять себе у новому виді професійної діяльності після проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості. Так, з початку року більше 30 безробітних з числа колишніх військовослужбовців проходили навчання за професіями: електрогазозварник, кухар, молодша медична сестра з догляду за хворими.

Крім того, після підвищення кваліфікації за навчальними програмами, орієнтованими на створення малого бізнесу, 6 осіб, з числа колишніх учасників АТО/ООС, започаткували власний бізнес та стали приватними підприємцями.

«Державна служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям знайти своє покликання. Якнайшвидше знайти та запропонувати учаснику АТО/ООС гідну роботу із достойною заробітною платою – основне завдання нашої роботи. Беззаперечною умовою для цього є якісна побудова спільної роботи із соціальними партнерами», – зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Читати далі 8 Квітня 2019, 17:08
Щомісячні виплати потерпілим на виробництві зросли на 5%

З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.

Виплати зросли на 5% для понад 208 тис. осіб (з них для 37,4 тис. осіб по Дніпропетровській області), на здійснення перерахунку у бюджеті Фонду закладено 298,3 млн гривень (з них 80 млн. гривень по Дніпропетровській області). Водночас, за підсумками першого півріччя 2019 року коефіцієнт перерахунку може бути підвищено, виходячи із фінансових можливостей Фонду соціального страхування України.

Перерахунок здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 року № 160 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого».

У 2018 році Фонд соціального страхування України провів три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат. За підсумками першого етапу осучаснення з 01.01.2018 сума виплат збільшилась для майже 170 тисяч осіб (з них для 29 тис. осіб по Дніпропетровській області). Крім того, з 01.03.2018 розмір страхових виплат було збільшено на 20% для всіх потерпілих на виробництві. Під час третього етапу перерахунків виплати було підвищено для 4,2 тис. потерпілих з низьким розміром заробітної плати перед настанням страхового випадку (з них для 0,4 тис. осіб по Дніпропетровській області), середній розмір щомісячних виплат у них збільшився на 49,5%

Зазначимо, упродовж минулого року Фонд фінансував щомісячні страхові виплати для понад 208 тис. осіб, (для 36,8 тис. осіб по Дніпропетровській області),  з яких понад 47 тис. є внутрішньо переміщеними особами (2,8 тис. осіб по Дніпропетровській області). Загальна сума видатків склала 7,6 млрд грн. (1,8 млрд. по Дніпропетровській області)

Читати далі 5 Квітня 2019, 15:21
День народження Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті ради

 

Другого квітня 2019 року Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті  Дніпрі ради святкує своє        18- річчя з моменту створення.

Протягом багатьох років управління забезпечувало реалізацію державної політики щодо надання державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, матеріально-побутового та соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, адресної допомоги та компенсацій особам які її потребують.

Станом на 01.04.2019 року на обліку в управлінні перебуває понад 40596 осіб, які отримують різні види соціальних допомог. Забезпечення роботи по вказаним напрямкам  управління виконують 8 структурних підрозділів, в яких працюють 76 працівників.

Від імені голови Індустріальної районної у місті Дніпрі ради Алексейченко Ю.О., депутатського корпусу і працівників виконавчого комітету щиро вітаємо Котищук Світлану Василівну і всіх працівників Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті ради з цим святом.

 

Читати далі 2 Квітня 2019, 17:20
Щодо можливості отримання допомоги у разі домашнього насильства та торгівлі людьми

До уваги мешканців Індустріального району!

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує, що особи, які постраждали/страждають від домашнього насильства та торгівлі людьми можуть звертатися цілодобово для вирішення даного питання до Індустріального відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області за адресою: вул. Осіння, 6,

тел. (056) 27-27-30, (056) 27-39-05,  м.т. 093-782-90-72.

Читати далі 1 Квітня 2019, 12:22
Контрактна служба у Збройних Силах України

Контрактна служба у Збройних Силах України

  • грошове забезпечення від 10200 гривень.
  • при укладанні контракту робоче місце та середній заробіток не втрачається
  • виплата однорозової грошової винагороди військовослужбовцям після укладання ними першого контракту в розмірі від 14000 гривень.
  • щорічна основна відпустка із збереженням грошового забезпечення (термінгом від 30 діб) з однорозовою щорічною виплатою грошового забезпечення на оздоровлення.

За більш детальною інформацією звертатись до Індустріального районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою : м. Дніпро, вул. Осіння, 8

за телефонами: 098-937-92-90, 095-06-143-56

Читати далі 22 Березня 2019, 14:00