Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

Літній відпочинок триває

Відділ організаційного забезпечення діяльності ради та виконкому і з питань молоді та спорту районної у місті ради інформує про те, що з вересня 2018 року з питань оздоровлення та відпочинку дітей необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради за адресою: вул. Петра Калнишевського, буд 55.

Читати далі 14 Серпня 2018, 14:53
УПСЗН: Про виплату соціальних допомог

Управлінням праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради станом на 10.08.2018 року проведено виплату  допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з з інвалідністю  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за перший період серпня 2018 року у сумі 9 215 635,62 грн., виплачено одноразову допомогу при народженні дитини (звернення за електронним підписом від 1 особи) у сумі 20 640,00 грн.

Читати далі 14 Серпня 2018, 10:15
Терцентр: Концерт “Знову зустріч”

Після літньої відпустки розпочало свою роботу відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у місті Дніпрі ради. І, як завжди, для нової зміни підопічних був влаштован концерт під назвою ” Знову зустріч”.

У залі, як кажуть, яблуку ніде було впасти. У програмі концерту були різноманітні яскраві номери: танці, пісні, вірші, гуморески.
Кілька підопічних виявили бажання прийняти участь у концерті.Так, наприклад, підопічна, якій виповнилося вже 92 роки, незважаючи на труднощі у пересуванні , виконала пісню, сидячі на стільці. Ще одна “артистка” 79 років показала глядачам дуже єнергійний, запальний танець.
Концерт сподобався присутнім, виступи супроводжувались бурхливими оплесками.
Запрошуємо літніх мешканців району завітати до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за адресою вул. Осіння, 11-Б.

Читати далі 10 Серпня 2018, 12:11
Безкоштовні курси для управителів будинків

Сектор соціально-економічного розвитку Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує про те, що у Дніпрі триває цикл семінарів «Використання будинків як бази для самоврядування та самоорганізації» для управителів (голів ОСББ та ЖБК) багатоквартирних будинків. Започаткували їх за підтримки міського голови Бориса Філатова. Заняття відбуваються в Університеті митної справи та фінансів (вул. Володимира Вернадського,2/4).

На курсах з навчання і підвищення кваліфікації в управлінні багатоквартирними  будинками вже пройшли навчання 200 осіб. Близько 90% слухачів – це представники новостворених ОСББ та ЖБК.

Мета курсів – надати головам ОСББ та ЖБК знання, які допоможуть стати обізнаними керівниками. Тематика:  бухгалтерська справа,  правові та організаційні питання. Крім цього, слухачі курсів складають іспити і за підсумками отримують свідоцтва державного зразка.

Цикл семінарів планують продовжити, адже наразі курси охопили лише 25% управителів. Телефон для довідок:  (056)745-55-96.0

Перші свідоцтва про підвищення кваліфікації слухачі курсів отримають 10 серпня.

Запрошуємо голів ОСББ та ЖБК Індустріального району прийняти участь в роботі семінарів.

Читати далі 6 Серпня 2018, 14:28
Увага! Триває пошук патронатних вихователів

Служба у справах дітей інформує про те, що в Індустріальному районі міста Дніпра триває пошук патронатних вихователів. 

Для роботи патронатними вихователями проводиться пошук сімей, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має досвід виховання дітей, спільно з добровільним помічником пройшов/ла курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів та отримала відповідну рекомендацію, зі згоди всіх членів своєї сім’ї готова до розміщення під патронат дітей за місцем свого проживання і уклала з відповідним органом опіки та піклування договір про надання послуг патронату.

Патронатними вихователями не можуть бути особи, зазначені у статті 212 Сімейного кодексу України, а також особи, чиї діти були засуджені, перебувають/перебували у конфлікті з законом.
Патронатний вихователь не може поєднувати надання послуг патронату над дитиною з іншими видами діяльності, які перешкоджатимуть якісному виконанню умов договору про патронат над дитиною.

Патронатний вихователь здійснює свою професійну діяльність щодо догляду та виховання дітей в умовах своєї сім’ї, залучаючи до надання послуг в суботні, недільні дні та вечірні години добровільного помічника із числа членів сім’ї. Залучення ще одного члена сім’ї обґрунтовується потребою гарантії у забезпеченні безпеки дитини; підтримки у виконанні певних обов’язків з догляду, особливо у разі влаштування одночасно декількох дітей, немовляти, дітей з особливими потребами тощо.

Кандидатам, що мають намір стати патронатними вихователями необхідно звернутися до місцевого Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання додаткової інформації щодо процесу запровадження цієї послуги в громаді та подати відповідний пакет документів, зокрема:

  • заява;
  • копія свого паспорта та кандидата у помічники патронатного вихователя;
  • довідка про склад сім’ї (форма № 3);
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • висновки про стан свого здоров’я та кандидата у помічники патронатного вихователя;
  • довідки від нарколога, психіатра та фтизіатра, в т.ч. і для осіб, які проживають разом із кандидатом у патронатні вихователі;
  • довідки про відсутність судимості, в т.ч. і у повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі;
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
  • письмова згода на влаштування дітей до цієї сім’ї усіх повнолітніх членів сім’ї кандидата у патронатні вихователі, які проживають разом з ним, а також дітей, за умови досягнення ними віку, коли вони спроможні самостійно висловлювати свою думку.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.
Про більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до служби у справах дітей Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8, каб. № № 5, 12, 13, або у центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за адресою:  м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8, каб. № № 7, 16.

 

Читати далі 6 Серпня 2018, 14:20