Logo

Індустріальна районна у місті Дніпрі рада

Новини

УПСЗН: робота соціальних інспекторів за І квартал 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради інформує:

Відділом державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті Дніпрі ради протягом І кварталу 2018 року була проведена робота за основними напрямками діяльності:

–   визначення ступеня нужденності заявника, членів його сім’ї або домогосподарства (з’ясування обставин, які призвели до нужденності);

–    перевірка достовірності наданих відомостей про доходи та про майновий стан заявника та членів його сім’ї;

–    підтвердження права на призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

З метою надання допомоги проводяться обстеження умов життя сімей, які звернулися за призначенням усіх видів державної допомоги та субсидії, за результатами яких складаються відповідні акти.

Так, у І кварталі 2018 року було проведено 2019 обстежень сімей, які звернулися за призначенням різних видів державної соціальної допомоги та субсидії, з них:

–    184 обстеження з метою підтвердження права на призначення соціальної допомоги;

–    1716 обстежень з метою підтвердження права на отримання різних видів соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції;

–    119 обстежень матеріально-побутових умов для призначення субсидії.

Також, соціальними інспекторами було здійснено додаткову перевірку (фізичну ідентифікацію) 117 внутрішньо переміщених осіб, з метою контролю за проведенням соціальних виплат за місцем їх фактичного місця проживання/перебування.

Через Державний реєстр речових прав на нерухоме майно з метою перевірки наявності житла у заявників та членів їх сімей вибірково перевірено:

–   572 особи, які отримують щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

–      2118 осіб, що отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та державну допомогу одиноким матерям.

Через Державний реєстр фізичних осіб-платників податків з метою перевірки достовірності наданих відомостей про доходи заявників та членів їх сімей перевірено:

–   822 особи, які звернулися за призначенням субсидії;

–   4069 осіб, які звернулись за призначенням різних видів державної соціальної допомоги.

В результаті перевірок було виявлено 48 випадків надання заявниками недостовірної інформації про доходи та майновий стан.

До громадян, які вказали в декларації недостовірну інформацію про доходи та майновий стан, вжито ряд заходів, за результатами яких за звітний період повернуто надміру виплачених коштів на загальну суму 58188,97 грн.

 

Читати далі 24 Квітня 2018, 15:17
Запрошуємо на форум «Зелені рішення» бізнесу

До уваги мешканців Індустріального району!

Сьогодні «зелена» економіка розглядається як основа сталого розвитку, а її головними інструментами вважаються інноваційні «зелені» технології, що засновані на енерго- і ресурсозбереженні, скороченні вуглецевих викидів, чистому транспорті, альтернативних джерелах енергії, органічному сільському господарстві, передовій логістиці та багатьох інших компонентах, які дозволяють економіці розвиватися без шкоди для природи і головне − зберігати екологічне благополуччя людини.

Тому з метою популяризації ідей «зеленого» економічного розвитку та створення умов для запровадження сучасних і екологічно безпечних засобів виробництва Дніпропетровська обласна організація роботодавців спільно з Дніпропетровською обласною радою запрошують представників українських міст, об’єднаних територіальних громад та бізнесу взяти участь у міжрегіональній конференції «»Зелені рішення» бізнесу – єднання для
сталого розвитку».

25 квітня 2018 року в м. Дніпро в рамках реалізації Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ за підтримки Дніпропетровської обласної організації роботодавців та Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства відбудеться масштабна подія – форум «Зелені рішення».

Під час конференції обговорюватимуться перспективи впровадження сталого розвитку в Україні, а також досвід представників підприємств щодо впровадження і застосування новітніх технологій у промисловості. Ця тема набирає все більшої актуальності тому, що дійсна економічна модель може бути охарактеризована одним словом – марнотратство, але хвороба марнотратства виліковна. Зцілення приходить із лабораторій, від автоматизованих робочих місць і потокових ліній, створених кваліфікованими вченими і технологами, у результаті вмілого проектування міст архітекторами, винахідливості інженерів, хіміків і фермерів і завдяки інтелекту кожної людини. Зцілення засноване на розвиненій науці, здоровій економіці і здоровому глузді. Ліки в тому, щоб ефективно використовувати ресурси, досягати більшого меншим. Це не буде відступом або «поверненням» до колишніх засобів. Це початок нової промислової революції, в якій ми досягнемо різкого збільшення продуктивності ресурсів. Важливо розуміти, що домагатися більшого з меншими витратами − це не те ж саме, що робити менше, робити гірше або обходитися без чого-небудь. Ефективність не означає урізання, незручність або позбавлення чогось.

За останні кілька років шляхів до успіху стало значно більше. Відкрилися абсолютно несподівані можливості для підприємництва і для суспільства. Завітайте до нас на конференцію і ви зможете переконатися, що ми вже можемо виконати все те, що робимо сьогодні, настільки ж добре або навіть краще, витрачаючи при цьому лише одну чверть енергії і матеріалів, які використовуються. Ознайомитися з попередньою програмою заходу можна за посиланням. Для того щоб стати учасником міжрегіональної конференції, потрібно заповнити реєстраційну форму. У разі будь-яких питань, пропозицій чи коментарів можна писати на електронну скриньку: info@dia.dp.ua.

Читати далі 24 Квітня 2018, 10:45
Увага! «Теплі кредити» для ОСББ та ЖБК

Сектор соціально-економічного розвитку Індустріальної районної у місті Дніпрі ради повідомляє, що державний банк «ПриватБанк» відкрив новий сезон кредитування за програмою «теплі кредити» для ОСББ та ЖБК.

Як повідомили в банку, ОСББ у рамках державної програми енергоефективності «Теплі кредити» зможуть отримати кредит до 2 млн грн, а строк погашення пільгових позик становить до 7 років.

ПриватБанк першим із партнерів державної програми запропонував найнижчі серед банків ставки кредитування – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій. Для ОСББ передбачено державну компенсацію до 40% на утеплення будинків, а в разі проживання в будинку одержувачів субсидій компенсація може вирости до 70%. Фінансування проектів енергоефективності в рамках програми на 2018 рік становитиме 65 млн грн.

Детальніше із інформацією можна ознайомитись тут:

https://privatbank.ua/business/teplyje-kredity-dl-a-osmd-i-zhsk

Читати далі 24 Квітня 2018, 10:19
В Індустріальному районі Дніпра провели День довкілля

День довкілля в Індустріальному районі вже став традицією ще з 1999 року, коли почав діяти Указ Президента. Щороку кожну третю суботу квітня представники районної влади організовують та беруть участь у заходах поліпшення стану навколишнього середовища.

Віктор Хижняк – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів – завідувач відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, зазначив:

“Було прийнято рішення нашого виконкому Індустріального з 21-го березня по 21-ше квітня місячник, але ми наводимо порядки і далі будемо наводити порядки, але сьогодні завершающий день. День довкілля і є розпорядження міського голови о том, щоб провести по місту День довкілля.”

Розпочали День довкілля з парку Дружби. Затишний зелений парк став дуже засміченим за період зими, але представників Індустріальної районної у місті Дніпрі ради це не зупинило. Організованою командою вони зібрали та вивезли усе сміття з парку. Тож тепер мешканцям району буде приємно виходити сюди на прогулянку.

Цьогоріч близько півтори тисячі мешканців Індустріального району  залучилися до Дня довкілля: представники різних підприємств та апарату Індустріального виконкому.

Ірина Самураєва – головний спеціаліст відділу комунального господарства Індустріальної райради, розповіла:

“Поддерживаю как инициативу города, так поддерживаю инициативу наших районных индустриальных депутатов, нашего председателя Алексейченка Юрия Алексеевича. Поэтому с удовольствием пришла на  этот субботник. Конечно, город должен быть чистым и он естественно зависит от нас прежде всего. Как каждый будет убирать у себя на районе, так и будет чисто.”

Долучилися до Дня довкілля і працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Індустріальної районної у місті ради на території парку Гулі Корольової та скверу “Урожай”. Ігор Малишенко – директор територіального центру Індустріального району, розповів:

“На субботник, так сказать, вышли сотрудники терцентра. Мы в принципе каждый год здесь выходим. Это за нами закрепленная территория. И пытаемся навести порядок. Потому что самая большая беда нашего суспильства – это то, что народ все-таки не мусорили и тогда меньше работы будет.”

Особливу увагу представники районної влади приділили також дитячим майданчикам, де накопичилося багато старого листя і сміття. Працівники управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у місті ради та фінансового управління районної у місті ради разом з мешканцями району долучилися до прибирання прибудинкової території та дитячого майданчику.

Марія Самітова – сотник організації “Самозахист підприємців”сказала: “Поскольку сегодня у всех свои киоски в ОСББ, в домах, в детских садиках, то мы вчера совместно с нашим райисполкомом собрали предпринимателей нашего района, всех, кто поблизости здесь работает, мы убрали всю эту площадку, вон 70 мешков насобирали, сегодня девочки убирают вот с этой стороны. У нас тут вчера был плодотворный субботник”.

Світлана Котищук – начальник управління праці та соціального захисту населення Індустріальної райради: “Кожного року до Дня довкілля наше управління приймає участь у такому суботнику. Це дуже важливо, так як ми робимо наше місто чистішим.”

Дворніченко Світлана – начальник фінансового управління Індустріальної райради: “Как мы все знаем с детства, чистота – залог здоровья. И если мы хоть на капельку смогли сделать чище – мы довольны, что мы сделали это. Всем чистоты в жизни, в головах, в сердцах и всего самого хорошего.”

Заходи з поліпшення стану навколишнього середовища – вкрай необхідні, адже у цей день люди не тільки облагороджують місто, а й показують приклад підростаючому поколінню. “Чистота починається з тебе!” І представники Індустріальної районної у місті Дніпрі ради добре це розуміють.

 

 

Читати далі 23 Квітня 2018, 12:55
Фестиваль професій: як молодь району обирала майбутні професії

Вибір професії – одне з головних завдань у житті молодої людини. У світі існує чимало  спеціальностей. Тож яку з них обрати – завдання не з легких. Допомогти молоді у професійному самовизначенні та правильно її  зорієнтувати допомагають спеціально організовані заходи, спрямовані на подальший вдалий результат.

За підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Індустріальної районної у місті Дніпрі ради на базі міського центру профтехосвіти туристичного сервісу, 21-го  квітня відбувся фестиваль «Я обираю майбутнє!». У ньому взяли участь абітурієнти та роботодавці. Основною метою проведення фестивалю є заохочення учнів до свідомого вибору, мотивація молоді.  Такі зустрічі несуть певну користь: сприяють діалогу між майбутніми студентами і можливими роботодавцями.

Наталя Балахніна – заступник голови Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, зазначила:

“Ми хотіли, щоб діти побачили, як виглядають конкретні професії, щоб спробували професію на смак. Тому, що коли дитина бачить десь осторонь і не приймає участі, вона не може зрозуміти, чи їй до смаку ця професія, чи ні.”

До участі у фестивалі «Я обираю майбутнє!» долучились підприємці району, власники ресторанів, кафе, пекарень та кондитерських цехів. Молодим людям розповідали про особливості професій, які вони можуть обрати для себе  в майбутньому.

Ніна Войтович – директор Дніпровського центру профтехосвіти туристичного сервісу, розповіла:

“Зацікавленість оволодіння новою професією молоді – це пряме завдання підготовки кадрів. І тому , коли зібралися на чергову педраду, то вирішили: а давайте проведемо не зовсім звичайний захід? І прийшли до того, що сьогодні дітям цікаво грати, давати відповіді на задані питання і звернулися до нашої молоді”

Старшокласникам було цікаво дізнатись: чого такі професії, як кухар, кондитер, бармен або майстер ресторанного обслуговування – завжди популярні на ринку праці. Чим вони можуть бути корисними для молодих людей у майбутньому. Супроводжувалась цікава розповідь  смачною дегустацією страв, виготовлених на мангалі.

У програмі фестивалю  «Я обираю майбутнє!» чимало нового та пізнавального. Для учасників фестивалю організували  квести, взяти участь у яких виявилось чимало охочих. Не лишились осторонь і представники районної влади.

Михайло Вишневський – керуючий справами виконкому Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, відзначив:

“Индустриальная районная рада поддержала этот проект, предложение профучилища на тему проведения данного мероприятия. Это детям, во-первых, интересно. Во-вторых, дети будут прекрасно понимать, что им делать, хотят ли они в эту профессия, не хотят.”

Світлана Біла – депутат Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, член жюрі фестивалю розповіла:

“У детей есть искреннее желание. И я думаю, что если почаще проводить подобные конкурсы, подобные посещения учебных заведений, может перестанут уезжать наши дети заграницу.”

Охочі брали участь у різних майстер-класах: майстер нігтьового сервісу, перукар-модельєр, флорист та декоратор. Між тим, найцікавішим, на їхню думку, став кулінарний. Учасники квесту розмальовували пряники,  а потім куштували свої солодкі творіння.

Переможці інтелектуальних змагань отримали заслужені нагороди – сертифікати на безкоштовне обслуговування в навчально-практичному центрі  перукарської справи «Стиль-V» та бонусні бали для зарахування до числа учнів Центру без складання тестів на 2018 – 2019 навчальний рік.

А учні Дніпровського центру профтехосвіти туристичного сервісу влаштували на честь заходу концерт. Співали, танцювали та грали на музичних інструментах.

Слід зазначити, що в Індустріальному районі плануюється організовувати такі заходи частіше. Представники Індустріальної районної у місті Дніпрі ради підтримують заходи, спрямовані на розвиток молоді та дуже задоволені, що в районі мешкають дуже активні, працездатні і талановиті діти та молодь.

Читати далі 23 Квітня 2018, 12:31