Logo

Індустріальна районна у місті Дніпро рада

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Індустріальному районі

31 марта 2020, 09:16

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Індустріальному районі

 

П Р О Т О К О Л № 2

 

 «18» березня 2020р.                                                                               м. Дніпро

 

 

Головував: В.о. голови районної у місті ради — завідувач відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи районної у місті ради — заступник голови районної комісії ТЕБ та НС- Хижняк В.М.

Присутні: Члени комісії (за окремим списком)

Слухали: I. Про введення додаткових обмежувальних заходів з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території Індустріального району міста Дніпра.

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020      № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2020 № 215, протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 № 6, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 на території Індустріального району міста Дніпра комісія

 

Вирішила:

 

  1. Керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування забезпечити виконання протиепідемічних заходів щодо попередження масового розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

1.2.  Забезпечити можливість гігієнічної обробки рук співробітників, за можливістю встановити дозатори з антисептиком.

1.3. Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками гострих респіраторних та вірусних інфекцій.

2.Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  надзвичайних ситуацій Індустріальної районної у місті ради є обов’язковими для виконання органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Індустріального району міста Дніпра.

  1. Сектору організаційного забезпечення та зв’язків з громадскістю забезпечити оприлюднення рішень комісії, визначених у цьому протоколі на офіційному сайті районної у місті ради.

 

 

В.о. голови районної у місті ради, заступник

голови районної комісії з питань ТЕБ  та НС                            В.М. Хижняк

 

Відповідальний секретар

районної комісії з питань ТЕБ та НС                                       О.М. Плетньова

Залишити коментар: